Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Fevzi Budak bu kez de ... Köy Okullarının Çamur ... Oltu T Tipi Kapalı Cez... Suzan Sokak'ta İmece U... Öğretmen Liselerinin k... Oltulu Şair Necdet Dur... Şekerli Beldesinde 23 ... Rektör Prof. Dr. Koçak... Giresunlulardan Sarıka... Cemal Gürsel Stadyumu ... Azort yaylasında trafi... Oltu Cumhuriyet Başsav... Köy muhtarlarına yönel... Yeni doğan buzağıların... Gençlere Para Dağıtırk... Oltu'da İntihar Eden H... Oltu'da fuhuş operasyo... Duman olan paranın hik... Oltu'da Nevruz Bayramı... Selde karga kurtarma o... Müsamere Ölümden öte bir köy va... Kur'an a Bakış açımızd... Din Müteahhitleri Yeni düzenin ayak sesl... Emeklilik Elçilerin Ortak Özelli... Çay dişler için de fay... Allah İçin Samimi Olmak Becerebiliyorsanız Ati... Namaz Gönüllüsüyüm Küçük Prens Futbol fanatikliği üze... Sandalye Üçüncü gün İki adımda başörtüsü t... Sorunları çözerken yap... Hadis Naklederken Lütf... Kimliğinden utanmak zo... Aferin, pek güzel yapı... 25 Mart Oltu'nun Kurtu... Birinci evlilik bir de... Kadınlarla ilgili atas... Cebinizin pil ömrünü a... Geçmişten günümüze çoc... Uykusuzluk nelere yol ... ActiveXDebugger32.exe ... Bu lisede 2 yıldır zil... Samsung'un En Yeni Cep... Kadınları anlamak gerç... Farenin Ders Veren Öyküsü Genleri çözdü, imana g... Maniler Rastgele haber ve ince... Facebook'ta arkadaş ka... Vazgeçmekten Vazgeç! Ne Kutsal Bir Mutluluk Msn de kız isteme Yasal olup, mantıklı o... Hayatta iki şey geri a...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
diyarbakır gazeteci nato uefa şike silvan tsk tatil meydan dayağı hakem Pasinler maç skor Almanya Işık Koşaner Deniz Feneri analarını satanlar imam şike futbol ibrahim akın emniyet para Erzurumlu teravih Peygamber Efendimiz dua Âlemlerin Sultanı namaz Şenkaya Buğra Ömer Maral Hilmi Maral Beykaynak Köyü Uzundere asırlık çınar yemek uzmanları Emine Beder Atatürk Üniversitesi Şirvaz Çağlayanı Tortum Şelalesi Şenkaya Kaynak Köyü sosyal yardımlaşma Meşe Şenlikleri dayanışma dernek Derekapı Köyü başhekim ses telleri protez Zülküf Kaya Oltu Devlet Hastanesi
Haberler