Kendilerine kitab verdiğimiz kimseler, onu gereği gibi okurlar. İşte bunlar ona inanırlar. Onu inkâr edenlere gelince, işte onlar ziyana uğrayanların ta kendileridir. (Bakara 121)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Birlik ve Beraberlik V... Hastalar ameliyat için... Ucuz kömüre talep patl... Pasinler'de Bayan Öğre... Şiddetli yağmur ve fır... Oltu'da Altın ve Krom ... Kütüphane Haftasını ki... Polis kazalara karşı u... Yasin Haşimoğlu İ.O. 2... Avukat Mustafa Demirba... Oltu Aslanpaşa Camii'n... Gırgırına Kankalar yin... Şampiyon öğrenciler öd... Ardanuç'taki toplantıd... Oltu 25 Mart Beldespor... Oltu'da intihar etmek ... Öğrenciler, güneşli ha... Suyla çalışan otomobil... Nişanlısını Boğarak Öl... Nihayet Oltu'ya da kış... Hac konusunda yaptığım... İbrahim (a.s.)'ın Kuşları Niyet Ettim Uydum Cema... Boşandığı kocasına kum... Alçaklık ve ahmaklık Son Yaprak Doğudaki vatandaşın dü... Anayasa ve hamburger Anadil varoluştur... Hata ettim... TSK'nın hayata dönüş ş... Peygamber eşleri ve ço... Sevmek mi, yoksa sevil... İsra suresi 36. ayet v... Gemi ve anayasa Hâlâ anlamayanlara Umut ve Yener Bunun altından kalkama... Yelkenli Gemilerin Tarihi Anıtkabir'i yatıra çev... Görücü usulü "mutsuz" ... Sıcak havada rahat uyk... İlginç Haberler Cinsel tacizi önleme y... İnsanın biyolojik saati Kur'anı Güzel Okumanın... Bir Mail ile hayatını ... Nokia'nın Yeni Cep Tel... Öğretmenler Günü Kompo... Bir Rüyanın Ardından G... Aşkımızı Öldürmeyelim Pilot İngilizcesi için... Maniler Telefon Faturalarınızı... Ehliyet sınavı sorular... Yamyamlar Oltu Endüstri Meslek L... Php-Fusion wp-theme AK Parti Eleştirisi Ölüm ne zaman?
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Ahmet Altan Murat Karayılan Taraf Gazetesi yağlı boya Oltu Şura Hükümeti Yasin Haşimoğlu Narmanlı Mustafa Turanlı portre hafif şiddette Kandilli Rasathanesi deprem Hınıs Hollanda Aziziye Fen Lisesi dünya ikincisi matematik olimpiyatları Erzurumlu öğrenci Hüsnü Mübarek Ortadoğu Mısır Avrupa diktatör Afrika dünya savaşı Erzurum ödül öğrenciler lisans yerleştirme seviye belirleme sınavı SBS Taraf gazetesi rotahaber Atatürkçülük Ahmet Altan eczane vatandaşlar ezilen Oltulular otomobil köpek şirket seçim anket referandum
Haberler