Yeryüzünde olanların çoğunluğuna uyacak olursan seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar ancak zanna uyarlar ve onlar ancak zanla yalan söylerler. (Enam 116)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Türkiye'den Hollanda'y... Okullara Bağış Yasağı ... AÜ Araştırma Hastanele... Erzurum'da göz zinası ... Aş otuna büyük ilgi Oltu'da Üniversite Öğr... Vefa Gecesi Oltuluları... Oltu'da Otomobil Uçuru... Tavşan Tepe'deki Yangı... Trafik Polisi Çıplak A... Aşağı Çamlı ve Çengell... MHP iftar yemeğinde se... Türkiye bu İspirlileri... Başarın Dershanesi YGS... Mustafa Armağan'dan Ol... Oltu yakınlarında mucu... 20 yıldır para ve pul ... Oltu ve çevresindeki b... Oltu cezaevinde örnek ... Oltu Orman İşletmesi t... Üşümenin sırrı çözüldü! Oltu'da Belediyecilik Sol Kemalistlerin oldu... Deniz Nasıl Yarıldı Medeni olabilmek Biz biliyoruz da... Mezheplerimiz Peygamberimiz cesur, z... İdrar Sıçraması Kabir ... Kasetle getirilen seçi... Ne işin var o otobüste? Meleklere iman konusu ... Şişen Evren Alayımız bidon kafayız... Sorunları çözerken yap... Kur'an gerçekten anlaş... Yargıtay Başkanı kanun... 89 yıl önce 'üniter' d... Operasyon İslam a İftira Atanlar... Kuşlar aslında sürünge... Lekeleri Kolayca Çıkarın Ev dekorasyonunda 3 ba... Senin farkın Evliliğin Evrimi Aldatan koca, eşine it... Mahkemede Sorulan İlgi... Anne, Babam Bana Kızıyor! Evi yakın olan yatılı ... Yeni 7-Zip hazır, İndi... İnsanlar niçin gıdıkla... Sıraya Girmeyen Kişiye... Biraz da gülelim :) İstiklal Marşının Kabu... Kemalizm ve Demokrasi Kuşların da kulağı var! Hastalık raporlarının ... Su konusunda doğru bil... Aylıkla ödül kaldırılmadı Hedefi yarım asır muht...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
final oynama süper kupa matematik olimpiyatları Aziziye Fen Lisesi dünya ikincisi Hollanda Erzurumlu öğrenci fiyatlar sebze meyve soğuk algınlığı Ahmet Altan Murat Karayılan Taraf Gazetesi hakaret Sakarya dava arkadaş eşcinsel üniversite öğrencisi Fikret Bila Kandil Kürt meselesi Yıldırım Türker Yıldıray Oğur TOKİ evleri Bölge Trafik inşaat bina Oltu Anadolu Lisesi PKK-MİT müzakereleri KCK muhtırası BDP Eşbaşkanı Güzel Sanatlar öğrenci Spor Lisesi yarışma İsmail Yeşilyurt Oltu en başarılı SBS sonuçları Erzurum ilçe Rahmi Öztürk
Haberler