Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz. (Hucurat 6)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Bordo Ocakbaşı Oltu Şu... Olur'da Keneye İki Kurban Erzurum 2. Amatör Küme... Olur İlçe Müftülüğü'nd... Oltu'ya mevsimin ilk c... Ak Parti Oltu İlçe Teş... Oltu Nenehatun Anaokul... Oltu Başarın Dershanes... Altın alan kârlı çıkacak Kaymakam Fatih Çobanoğ... Gece Kabristan Ziyaret... Erzurum'un Rüya Takımı... Oltu'da Elektrik Kesin... Recep Akdağ Oltu'ya ge... Kontör Dolandırıcıları... Erzurum'da Ak Parti Yü... Kameriyede Çıkan Yangı... Erzurumlu Dedeye Sormu... Liseler Arası Futbol T... Oltu'da öğretmenlerin ... Hiçbir meslek kutsal d... Fatih Altaylı'ya yeni ... Bizi Yönetecekleri EHİ... Tayyip Erdoğan ve Ahme... Bingöl ve AKP Anne evde otoriter olu... Sübyanla evlilik, çoke... Bizim Site Kur'an'a yaptığımız sa... Güneş Neredesin? Ali İmran Suresi 187. ... Bu dünya aileye karşı ... Bu alaycılık sizi öldü... Rektörleri hizaya geti... Uyumak ve Yellenmek Ab... Korkmak Havalimanında çıplak a... Eleştiri İki devlet iki PKK Bakara 85. ayetten alm... Bilgisayarınızdaki bil... İnternet Explorer 9 ya... Araçlarda periyodik ba... Uykunun bilinmeyen ger... Kürşad Şahin - Oltu Be... Parmak İzinin Sırrı Yurtdışında birinin Tü... Erdem 1 Yaşında İmkansızdan imkanı bulmak Belediye başkanı ile b... 3G'den 4G'ye geçmek ha... Facebook'un yeni fotoğ... Başarı Gemisinin Dümen... İslam Yüzünde mi Geri ... Beş önemli ders... Derse Girmeyene Ek Der... Alzheimer Hastası Artıyor Dünyanın ekseni kaydı! Uzmanlar uyarıyor; "St... Sağlık raporu alan mem...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Şerit Takip Sistemi General Motors Mercedes Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Ford Trafik İşaretleri Okuma Sistemi Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Volvo Fatih Çobanoğlu Oltu Kaymakamı Oltu Özel İdaresi Gökçedere Köyü parke taşı saldırı gizli güçler işçiler İHD tehlikeli oyun Aslanpaşa Camii Abdulkadir Taşkın Ziya Taşkın Cankurtaran Mezarlığı emekli vefat imam Yücel Yiğit Asım Gürbüz Nihani Yıldırım İlham Erdal Çağlar Eser Millî Eğitim Bakanlığı Habip Yılmaz Şeref Yıldız Resmi Gazete puan puan durumu lider maç sezon zirve şampiyon Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi Oltu Lisesi mesleki bilgilendirme semineri Çarşıbaşı İmam-hatibi Aslanpaşa Mahallesi iftar yemeği imece usulü cadde araç trafiği Suzan Sokak Suriye Norveç Yunanistan cennet demokrasi Dünya faşist İngiltere Cudi Gabar Hakkâri Dersim Siirt Şırnak Kato
Haberler