Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Narmanlı Kadınlara Cen... MHP'li Aday Coşkun, Ba... Şenkaya'da kaza, yaral... Eğitim kurumu yönetici... Beraberliğe rağmen gen... Oltu Anadolu Öğretmen ... Oltu Beden Eğitimi Öğr... Oltu Belediyesi çalışıyor Dutlu Köyü'nden Mehmet... İl Başarısını Geliştir... Oltu'nun Sınav Merkezi... Oltu Başarın Dershanes... Narman'da Gaziler Günü... Oltu ve çevresindeki h... Başarın Dersanesi öğre... Emekli öğretmen Lütfü ... Oltu'da inşaat sezonu ... Oltulu ressamlar İstan... Gökçedere İlköğretim O... Vali Oltu'da işçilerle... Niye Mekanik Saat Nefis ve Mücadelemiz... Donunu da indir asker!.. Erdoğan'ı şimdi destek... 'Devlet girdi'nin ötes... Verimli Ders Çalışma S... Üşümenin sırrı çözüldü! Faydasız İlim Nüzul sebebini biliyor... Erdoğan, ekonomi ve si... Mükemmeliyetçi kişilik... Helalleşmeyeceğiz, hes... Başbakan'ın yumruğu Üç Filtre Kılıçdaroğlu ve Atalay Yeşil Oltu Siyaset Dekolte ve ağır tahrik Sevgi Kutusu Memur için muayene kat... 'Bir Defalık İçim' Tir... Araçlar/Klasör Seçenek... Türklerdeki Görgü Kura... Estetik ameliyatlar mu... Facebook profilinize k... Bazı Kızlar Neden Evde... Arda şükretti, Başsavc... Profesör Milton Freidm... Ağlama psikolojisi ve ... Kopyala-Yapıştır'da Ye... Fıkra Değil Gerçek (Ha... Oltu Endüstri Meslek L... Yöremizden kısa kısa (... Başak erkeklerini tanı... Can Yücel diyorki... Hocaların işini pratis... Phoenix ile Nokia tele... 270 TL ek gelir sağlay... Gülen Hareketi 28 Şuba...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
baraj karpuz Gürbüz Doğan Olur Taşlıköy muhafazakar gelenekçi AKP modernlik CHP modernleşme parti yağışlı hava mevsim sağanak yağış sivrisinek Oltu Taşı Hınıs madenler Hasankale maden suyu mermer merhum Namık Acar Olur halkı vefat Selami Acar eşraf çocuk Şenkaya karbonmonoksit tedavi gaz zehirlenme Oltu Kaymakamı Gökçedere İlköğretim Okulu Mustafa Arslan Cemalettin Yıldız Fatih Çobanoğlu işkence seyahat asfalt yol çalışmaları karayolları Dersim Siirt Hakkâri Kato Gabar Cudi Şırnak korucular Türk Bayrağı Şenkaya PKK'lı teröristler şehit cenazesi Dokuzelma Köyü
Haberler