Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Oltu'da Çarşamba Yoğun... 'Çilekçibaba'dan Oltu'... İlk Finalist Halitpaşa... Tortum Müftülüğü Faceb... Büyük Zaferi, büyük bi... İki Okulumuz Sigara Ku... Sarısaz Köyü de bilgis... Anadolu Öğretmen Lises... Öğrenci sevisi kaza ya... Cüneyt Çakır ve Ekibi ... Ergun Cengiz Altay'da!.. Esnaf Artık Vergi Levh... Federasyondan 25 Mart ... Oltu'ya Kurt İndi... Narman Kaymakamından Ö... Oltu'ya Aydınlatmalı S... Kırtasiyeler, büyük ma... Talihsiz Kaza: Odun Kı... 25 Oltuspor Karşısında... Aslan (Musaoğlu) Ağa'n... CHP ve Suriye Zirveye doğru Kurmay zekâsı bu mu? Alex Ferguson'un sırrı Sıkmabaşınla sana bu k... Sorunları çözerken yap... Medya mahallesi İkilem Kadın Aforizmaları Allah'ın Dinine Yardım... Öğrencileri Tanımanın ... Barış HSYK ve CHP Faili meçhul yargı Medeni olabilmek Nüzul Sebebini Biliyor... Tüm Ramazan gecelerini... Parmağını Ateşe Tutan ... Şık'ın ibretlik gazete... Kitap Ehline Düşman Ol... Ağlamanın ve Gözyaşını... Zekat Konusunda Yaptığ... A-1 belgesi olmadan el... Taş Oyma Sanatında Oltu Yamyamlar Sıra kulaklara geldi!.. Ey Oltu'nun Sevgili Ya... Yüzleşebilir miyiz? TSK ve 'Birkaç İyi Ada... Bunları Biliyor musunuz? MEB'de Rotasyon Uygula... Ünlükaya Köyü Dinler Arası Diyalog V... İlköğretimde mesleki ç... Küçüğüm... Sahte kolonya gerçeğin... Yeni Müdür ve Müdür Ya... Maniler Günü 25 Saate Çıkarmak Chat Kullanan Herkese!!!
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Ender Üstün Bayburtlu Kenan Üstün Bahtinur Akgün Refika Üstün Kürtçe şarkı Cemil Topuzlu Aynur Doğan Caz Festivali SBS sonuçları Betül Tanrıver Yasin Haşimoğlu Karabekir PKK sivil demokrasi JİTEM askerî araç yol denetimi Oltu Kaymakamlık binası Oltu hükümet meydanı çelenk töreni saat kulesi Reşadiye baskını Dörtyol Kontrgerilla Kürtler PKK hukuk ilahiyatçı temel hak ve özgürlükler Müslüman Mogadişu atama sonuçlar eğitim kurum yöneticilik yöre hafif şiddette Kandilli Rasathanesi Hınıs deprem 25 Mart hükmen galip
Haberler