(Ey Muhammed!) Rabbinin yoluna, hikmetle, güzel öğütle çağır ve onlarla en güzel şekilde mücadele et. Şüphesiz senin Rabbin, kendi yolundan sapanları en iyi bilendir. O, doğru yolda olanları da en iyi bilendir (Nahl suresi 125)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.


Alıntıdır
 
Atlanilacak Forum:
Bulutlar
İlçemizdeki Ortaöğreti... 25 Oltuspor Karşısında... Ölen de, öldüren de 10... Başarın Dershanesi Böl... Oltu İlçe Spor Müdürlü... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Zigana Dağı'nda Ölen N... Oltu Taşı'na Rus darbesi Olur'da yangın, 4 büyü... Başbakanlık Müsteşarı ... Devlet Kademelerinde i... Narman MYO'da Netcad E... Yılanlı Çermik kaybolm... Duralar, Kemerkaya, Sü... Oltu'ya Pasaport Büros... Elyazısı Tarih mi Oluyor? İkinci yarı finalist O... Oltu Devlet Hastanesi'... Milli Park Arazisinde ... Oltu Belediyesi İlçe T... Kur'ân'da olmayan İslâ... İslam geleneğinde, sün... Allah'a Açılan Kapı, K... Cumhuriyet Ahhh... Başörtülü milletvekili Aldırmayın soytarıya Kışladaki Eğitim Zayia... Dünya ve biz Parmağını Ateşe Tutan ... Beynimi tıklıyorum, bi... Resulüme Mektubum Var 'Kalem ve Aşk' Öğretmenler ve İmamlar Bikini sorunu Küfür olarak siyaset s... Engizisyon: Tarihin ka... Resimli Namaz Hocası "Badelendim, Pir Oldum" Operasyon Kemal Alfabetik Sıralama Tek Hece Memleket (Oltu) Hasreti Reklam Yazarı Şair Has... HTC One Fiyatı Belli Oldu MEB: Kumar öğeleri olm... Lokman suresi 20......... Polat'tan büyük gaf Dünya Türklere kalacak!.. Lavaboya dökülen 1 lit... Geniş suratlı erkekler... Reklam Yazarı Şair Has... Bir Erkeğin Bakışı Bir Mail ile hayatını ... Bir babanın oğluna mek... Kadir gecesi ve Kur'an... Gitti Gidiyorda Uygun ... Espiri anlayışımız kıt... Modern eğitimin yanlış... Tebbet Suresi, Meal ve...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Taraf Gazetesi Genelkurmay Başkanı belge Mehmet Baransu ıslak imzalı İlker Başbuğ imece oltu kampanya temizlik köy muhtar yol kontrolü sürücüler bayram şekeri jandarma Oltulular lider sezon şampiyon zirve puan durumu maç puan Şahismail Acar Cumhuriyet Mahallesi hava ambulansı kalp krizi Çamlıbel Köyü Berber İsmail Geylani Altay Yeşilbağlar Aşağı Karacasu Olur Pehlivanlı belde HES kaya kadın protesto kafa Tortum İnternet Andıcı Albay Dursun Çiçek general emeklilik hayal alemi Müşteri İlişkileri Türk Telekom mobil operatörler, sms arıza kayıt Haktan Kılıç Oltu Devlet Hastanesi Oltu Kaleboğaz Köyü mucur takla atan otomobil
Haberler