Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Erzurum'un En Fazla Se... Kaymakam Polat Oltu'da... Kaymakam Fatih Çobanoğ... İlkyar Gönüllüleri Nar... Oltu'da son yılların e... Erzurum'da Dernek Sayı... AÜ Araştırma Hastanele... Yasin Haşimoğlu İ.O. ö... Oltu İlçe Emniyet Müdü... Son yarı finalist 25 M... Bir zamanlar 'Kesim Kâ... Oltu Belediyesi, Başba... Yardım Etmek İsterken ... Oltu T Tipi Kapalı Cez... Ayhan Halı Mobilya Hiz... Erzurum'daki Oltulular... İbrahim Şen Vefat Etti Yerli koyun yünü satıc... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... İlçe Tarım Müdürlüğü'n... Yaradanı hissedebilmek Kürt şımarıklığı Ağır kusur Paralel merkez medyanı... Skandal ve mektup Özgürlük ve Ufukta Gör... Kışladaki Eğitim Zayia... Takkeniz düştü keliniz... Uyandım Sabah İle Klavuzu Karga Olanın..... Topkapı Çalışan anneler için i... Sözün Faizi Şike savaşı CHP ne zaman ciddiye a... Anayasal insan Öyle olmaz İlaçları meyve sularıy... Bizler inancımızı işte... Kadın-Erkek Eşitliği Yan Yana Popüler Haber... Bir tebessüm hikayesi Hodgkin Hastalığı Eskiden böyleydi... Google'dan gelen hiti ... Kablosuz ağınızı nasıl... Hiroşima ve Nagazakini... Gökhan Özcan'dan inciler Gençlere Öğütler Sigara içmekle, oturma... Forumda yeni mesaj modu 4 kardeş intiharının p... Öğretmenler en çok 'ma... Sadakatsizliğe uğrayan... GDO'lu diyet tarifleri 10 adımda bebek gibi uyku Aile ilgili Güzel Sözler 270 TL ek gelir sağlay... Orta Doğu'da Devrim ve... Pac Man'ın son durağı:...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
komutan Resmî Gazete Hukuk orduevi tekaütlük demokrat Türk subayı güven kurs ehliyet ilkokul mezunları Millî Eğitim Bakanlığı Çağlar Eser Şeref Yıldız Resmi Gazete İlham Erdal Nihani Yıldırım Habip Yılmaz Yücel Yiğit Asım Gürbüz Ömer Çakmak Oltu Devlet Hatanesi Yasin Haşimoğlu İlköğretim Okulu İsasor köyü Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hatanesi Matematik Öğretmeni Arıtaş köyü hava ambulansı Silvan baskı komutanlar Samsun ordu çocuk Kemal Kılıçdaroğlu general Kuvvet komutanları Işık Koşaner TSK Silahlı bürokrasi Genelkurmay Karargahı Olur Devlet Hastanesi doktor yetersizliği Olur Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Yakup Zengin asker annesi Kürtçe Kürtçe ağıt asimilasyon Kürt sorunu JİTEM terör asker Özel Harekât polis sivil-asker Dutlu Köyü Mehmet Örnek
Haberler