Andolsun, biz bu Kur'an'da insanlara her türlü misali değişik şekillerde açıkladık. Yine de insanların çoğu ancak inkârda direttiler. (İsrâ 89)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Yerli koyun yünü satıc... Oltu'ya lapa lapa kar ... Kaymakam Takdir Vereme... Oltu Lisesi öğrenci yu... Oltu Lisesi Voleybol T... Oltu SYDV 6 İş Kurma P... Oltu'da Sıcaktan Bunal... Narman'da "Sığır Yetiş... Gökçedere İlköğretim O... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Fırıncılar ne yapmaya ... Oltu'da park halindeki... Köy muhtarlarına yönel... Oltu'da bugün MTSK dir... Kaymakam Yarandan Oltu... Oltu Belediyesi çalışıyor Kendi Düğününde Sahne ... Çoruh Havzası Kalkınma... Münazara yarışmasına i... Tarımda Kara Sabana Dönüş Işınla beni Scotty Başbakan ve doğru yol Annem babam cahil Öğre... Kemal Kılıçdaroğlu - A... 10 soruda "temiz futbo... Yeni bir tutarlılık ve... Taraf ve Altan'a yapıl... Dünyayı değiştirecek b... Yeni Anayasadan Müslüm... Kılıçdaroğlu'nun yalpa... Hiç büyümeyen ağaçlar Ergenekon-CHP-Odatv Kemalist ittifak: Yakı... Türkiye'nin İade Ettiğ... Hepimiz örtülüyüz! Soyadı İnce ama ruhu ç... Becerebiliyorsanız Ati... "Nakş-ı Esma" Zorunlu askerlik Yok mu Kılıçdaroğlu'nu... Ragıp Duran'ın Taraf e... İlçemizde Bir İlk Daha Uzun pil ömrü için bun... Görev dürüstlükten öne... Plan Doğan'dan, talep ... Uzman öğretmenlik kanu... Zarif Olmak Nimettir, ... Bir Rüyanın Ardından G... Sözleşmeli veya Ek Der... Kahve kadın ve erkeği ... Empati, Sempati Ölümle randevu demek b... Cep telefonu mesajıyla... Seyahatname'yi geçecek... Geyik Muhabbeti Gününüzü Parlatmak İçi... Kadınların kaç tane ya... SEO Ne kazandırır? Bunları Biliyor musunuz? Bir pozisyon, iki fark...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Nurullah Aktaş Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Oltu İMKB YİBO Mustafa Arslan peygamber Kur'an Ahzab Enbiya Allah Ankebut Tortum Şelalesi Tortum Gölü tabiat harikası yatırımcı evlilik dışı hamilelikler gençlik dizileri mafya dizileri terör diziler ağa-aşiret dizileri sihir-büyü dizileri 25 Mart Oltuspor deplasman Erzurum 1. Amatör Küme Tiyatro Gırgırına Kankalar gösteri halk iradesi sivil irade Ege Ordu Komutanı darbecilik darbeci general İHD saldırı gizli güçler tehlikeli oyun işçiler köy ziyaretleri yönetim kurulu Fuat Demir Ak Parti Oltu İlçe Teşkilatı Londra New York Detroit La Guardia havaalanı Amerika Norveç polisi Michigan Üniversitesi
Haberler