Andolsun biz, Kur'an'ı düşünüp öğüt almak için kolaylaştırdık. O halde var mı düşünüp öğüt alan? (Kamer 17)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Liseler arası bilgi ya... Cumhurbaşkanına mahkum... Olurlular dünya süt gü... Erzurum'da Kadınların ... Anaokulu Öğrencileri Ç... Tortumlu İshak Kaya Mi... Oltu Anadolu Lisesi Bi... Gırgırına Kankalar'dan... Oltu Lisesi'nden Büyük... 25 Mart Oltuspor 90+3'... Ödük Vadisi Köylüleri ... Narman'da Çocukların K... Hayvanseverden örnek d... Dargelirli Vatandaşlar... Voleybol Turnuvasında ... Gökçedereli Minikler, ... Narman Lisesi Yatılı Ö... Bilgi yarışması 1. kad... Gökçedere İlköğretim O... İki Eşini Teröre Kurba... Allah elçisine, sen ol... Al-i İmran 19 ve 20. a... İslamı yaşarken yaptığ... Din Müteahhitleri Mezheplerimiz Kaseti çıkan özel haya... Değiştirilemez maddele... Roller değişirken Anadil varoluştur... Sizde hiç utanma yok mu Gerçekler Kasetle getirilen seçi... Müsamere AKP-CHP koalisyonu Sevdiğinizi söyleyin Zavallı CHP ve başka b... İslam'da Kalite Parmak Uçlarındaki Kimlik Varan 1 Yedi Kutsal Gerçek Siz de Azraili gülerek... Pencere Kenarı Klavye Üzerinden Sağ T... Mutlu bir evlilik için... Dostluğa... Küçük Orucuk (orcuk) Köyü Ramazan Bayramınız Kut... Olur Belediyesi'ne İmam İle Müftü Gününüzü Parlatmak İçi... @ İşaretinin Tarihçesi Gel de çıldırma!!! Ceviz damarları koruyor Anan darbe mi gördü? Sürekli yinelenen 'der... Akıl Hayatta iki şey geri a... Kadınlar da Aldatır! Afrika medeniyette 55 ... Kadınları Anlamak Zor
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
atama isteğe bağlı il içi yer değiştirme köyler örnek davranış Narman Kaymakamı ilçe merkezi Abdullah Atakan Atasoy Şapka Kanunu Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Özgün Duruş gazetesi Rüstem Budak Orgeneral Mustafa Muğlalı Erzurum Mescit Dağları Deriner Barajı Artvin Barajı Çoruh Nehri Bayburt öğrenciler heyecan tercih sistemi Kurtuluş Tayiz İskoç duşu Ahmet Altan işkence savaş kürt siyaseti barış milletvekili güreş dana Şenkaya operasyon Göreşken Köyü mağara halaylı uğurlama Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Recep Final Mehmetçik İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Küçükalkan Oltu Askerlik Şubesi, Oltu-Ardahan karayolu Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek Oltu Fahrettin Demir Nihat Demir TKİ Camii Kd. Başçavuş Hayrettin Demir Gökçedere Köyü Fikret Demir seçim meslekler birey meslek seçimi
Haberler