Kendileri için Allah'tan başka ne bir dost, ne de bir şefaatçi bulunmaksızın, Rab'lerinin huzurunda toplanmaktan korkanları, Allah'a karşı gelmekten sakınsınlar diye, onunla (Kur'an ile) uyar. (Enam 51)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Narman'da Gaziler Günü... Oltu'da traktör devril... 9. Uluslararası Türkçe... Nuri Alço'ya Oltu Taşı... MHP Erzurum İl Başkanı... Oltu 25 Mart Beldespor... Oltu Devlet Hastanesi'... Oltu'da Seçime Yoğun K... İş Makineleri Operatör... Mehmetçik Dershanesi'n... Atık piller çevreye za... Yasin Haşimoğlu ve Ata... Oltu'da Bayram Böyle G... Beden eğitimi dersi ka... Öğretmen Ruhi Akpınar'... Ak Parti seçim çalışma... Dut Pekmezi ve Yapılışı Ayvalı Barajı, Hes ve ... "25 Mart Spor Kulübüne... Oltu-Narman karayolunu... Nüzul Sebebini Biliyor... Eğitimde Ceza Hakemler üzerine Bahçeli'nin Bozkurtları Donunu çıkarma asker! Konuşursam herkes yanar Arda ile Messi arasınd... Tanıştırayım: O başört... Öğrencileri Tanımanın ... Ani'de namaz, Balgat't... Bizim Site AŞKşemseddin İşçi katliamı Korku Kendini Beyaz Türk zan... Kibir, Sonu Cehennemde... İlaç Allerjisi, Penisi... Ah Ne Olaydı Mahkeme Başkanı mı, ya... İyi haberler Sevgi Nedir? Yavrularının cinsiyeti... İsrail'i kınama ile il... Lavaboya dökülen 1 lit... Açıköğretim sınav yöne... Telefonun SAR değerine... Forum Kuralları Nokia Ailesi'nin Yeni ... Haksızlık etmeden yaşamak Turkuaz/Damla suyu Şifre deyip geçmeyin! Virus.Win32.Sality.aa ... Karadenizli'nin ömrü 5... Birkaç istek Yüz yılda bir yaşanaca... Kayserilinin Ölüm İlanı.. Bir Şiir ve Bir Aşk Hi... Bir Rüyanın Ardından G... Öğretmenler Günü Kompo... Google, Translate'ye T...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
CHP Meclis BDP Ne mutlu Türküm diyene Anayasa MHP oltu gazetesi tavsiye et sitemiz etkileme sıcaklar yaşlılar mevsim normalleri Pasinler yayın balığı balıkçılar Aras Nehri Nusret Zengin KUDAKA girişimcilik kursu Oltu Esnaf ve Sanatkarlar Odası KOSGEB şeytan merhamet müslüman Allah cesaret zikir Erzurum Anadolu Lisesi Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2011 YGS istatistik bilgileri Oltu Anadolu Lisesi Oltu İmam Hatip Lisesi Ömer Dinçer Mustafa Arslan Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürü Erzurum İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanı Fatih Projesi akıllı tahta öğrenci Kocaeli bilgisayar tablet okul Suriye olumsuz yaşam toz bulutu Oltu Erzincan
Haberler