De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Öğrenciler Sınav Önces... Oltu, YGS'de Erzurum'u... Oltu İmam Hatip Lisesi... Ömer Çakmak'ın babası ... İlk Finalist Halitpaşa... Yılanlı Çermik kaybolm... İlçe Tarım Müdürlüğü g... Tortum Yılanına bilim ... Halitpaşa İ.O.'nun "Do... Oltu'ya son yılların e... Gökçedere Köyü Deresi ... Tortum Belediyesi'nden... Oltu 25 Mart Gençlik P... Oltu Taşı, Kadayıf Dol... Gezici Araç Muayene İs... Oltu'da son yılların e... Bakan Akdağ Oltululara... Şiddetli Yağmur Oltu'y... Erzurumlu Halk Ozanlar... Seçmenin Tercihini Etk... Kur'an'da evlatlık kon... Çay içmek dinlendiriyor Eş Dövülür mü? Muhalefetin kaos planı... Sahte Kişilikli Çocukl... Nefsini Terbiye Eden, ... Hakkâri saldırısını ki... Kur'anın kadına verdiğ... Ramazan Ayınız Mübarek... Yasakları çoğaltalım Sobalı evde büyüyen çocuk Daha iyi bir fikriniz ... Faydasız İlim Demokrasinin dayakla, ... Al Sana Hayır! 19 Aralık'ın yargısız ... Saçmalıklardan bir buket İnternet evliliklerine... 'Özgürlükçü CHP' yüzde... Kim daha Kemalist? Yüreğinizle Gülebilir ... Gerçek dostluk nedir? Yurtdışından telefon g... Dost Nedir? İsviçre'den Terim'e Aç... Facebook'u Excel görün... Öğretmenler günü yönet... 657 tasarısında, disip... Google'dan gelen hiti ... Menopoz stresine karşı... Memura, suçu ihbar etm... Her zaman yanımda olma... Bu mümkün mü? "Kalbinizi düşürmüşsün... Ayder Yaylası'nda müşt... Cebinizin pil ömrünü a... Android tabanlı cep te... Alatarla Köyü İsmail Tosun'u tanıyan... Bunları yapın, formda ...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
yayın balığı Aras Nehri Pasinler balıkçılar tavla otobüs firmaları yolcu okey şehirlerarası Caz Festivali Aynur Doğan Kürtçe şarkı Cemil Topuzlu Resmi Gazete Asım Gürbüz Çağlar Eser İlham Erdal Nihani Yıldırım Şeref Yıldız Millî Eğitim Bakanlığı Habip Yılmaz Yücel Yiğit öğrenci LYS öğretmen yerleştirme okul idaresi üniversite Oltu Anadolu Lisesi mecburiyet tarih elyazısı okullar kafa belde protesto kaya kadın HES Tortum Pehlivanlı 2011 YGS istatistik bilgileri Oltu Anadolu Lisesi Erzurum Anadolu Lisesi Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü İslam âlemi baba fitre davet hayır zekat sadaka anne
Haberler