Ey iman edenler! Eğer bir fâsık size bir haber getirirse onun doğruluğunu araştırın. Yoksa bilmeden bir topluluğa kötülük edersiniz de sonra yaptığınıza pişman olursunuz. (Hucurat 6)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Bu köprü Oltu'ya yakış... Oltu'ya İnternet Evi Çok çeşitli faydaları ... Su İçmek Kadar Zamanı ... Oltu Taşı'na Sanal Tan... Oltu 25 Martspor, göz ... Oltu FEM'den Öğrencile... Oltu Şefkateli Derneği... Yönetim Futbolculardan... Oltu Cumhuriyet Başsav... Suzan Sokak'ta İmece U... Temmuz Soğukları Usand... Atatürk İ.O.'ndan yard... Oltu İMKB YİBO'nun büy... Kapanan Ağırman Market... Temel fıkrasını aratma... Dörtyol Gıda Pazarı so... Tutmaçlılar, orman hav... Oltu Devlet Hastanesi'... Kene korkuttu İfade özgürlüğü yasakl... El sıkışmak ya da sıkı... Hakimler ve Savcılar a... Zorunlu askerlik Bilgisayar Oyunları ve... 'Yumurtacıların' hedef... Darbecilik meselesini ... Yeter artık! Erdoğan'ın önerisi ve ... Seçime bir ay kala man... Dünya ve biz Uyandım Sabah İle Çok eşlilik ve Kur'an'... KCK ve korku imparator... Kur'an'ı okuyan her in... Kur'an da geçen kıble ... Ülser ve reflünün en b... Hüküm meselesi üzerine... Allah'ın Üzerimizdeki ... Seçim Sonuçları İnternetsiz bir gün de... İyi karneyi ödüllendir... Dünya'da En Hızlı Koşa... Twitter artık Türkçe! Kadının en tatlı yeri ... Giyim konusunda dikka... Araçlarda periyodik ba... Güçlü tokalaşma ve tem... Sözleşmeli personelin ... Unutma Stresin ilacı yoğurt Hasta organlara yüze b... İşaret parmağınız yüzü... Uzmanlardan evlilik uy... Evlilik öncesi hayatı ... Bir insan gerçekte nas... Dersim isyanı Kiracılar bu değişikli... Erkeklerin Anlayamadığ... Rampada yolun güzergâh...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Pansiyonmatik Salih Kaygusuz Oltu Anadolu Öğretmen Lisesi analarını satanlar Deniz Feneri Işık Koşaner Almanya Reşadiye baskını Kürtler Dörtyol Kontrgerilla PKK lider maç zirve şampiyon sezon puan puan durumu Oltu Halk Eğitim Merkezi Oltu İlçe Müftüsü Cenaze Hizmetleri Kursu anket sembolik yol haritası Oltu Gazetesi üyelik Oltu ücret ziyaretçi TSK Silahlı bürokrasi Genelkurmay Karargahı Kuvvet komutanları Işık Koşaner gelenekçi AKP CHP parti muhafazakar modernleşme modernlik İlköğretim öğrencileri cep telefonu kulaklık stand-by yolcu tavla şehirlerarası otobüs firmaları okey
Haberler