Kendilerine kitab verdiğimiz kimseler, onu gereği gibi okurlar. İşte bunlar ona inanırlar. Onu inkâr edenlere gelince, işte onlar ziyana uğrayanların ta kendileridir. (Bakara 121)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Şenkaya'dan keneye bir... Şenkaya'da Ak Parti'de... İlçemizde Motorlu Taşı... 2011'de 7. sınıflar iç... Erzurumlu Aileler Eğit... Narman'da iki köy aras... İl Daimi Encümenliğind... İspir'de Ayı Saldırısı... Dilovası'nda Erzurum R... Fevzi Budak görevine d... Üç Kardeşin Cenaze Tör... Oltu'da heyelan korkus... Prof. Dr. Mustafa Ağır... Emekli Öğretmen Celal ... Narman'da çamur tepkisi Gökçedere İlköğretim O... Oltu Anadolu Lisesi Mü... Tutmaçlılar, orman hav... Demir söz verdi, Çığlı... Gürsel Tekin Narman'da... Yaşayan cunta Garnizon Gazeteciliği ... Böyle Nereye Kadar?.. Zeki Alasya'nın namaz ... Spot Fikir Ve Düşünceler Kur'an'ı okuyan her in... Dicle kararı, BDP'nin ... Kılıçdaroğlu'nun sessi... Libya'dan Sonra... Kur'an gerçeğini fark ... 'Feminist kadın kaybed... Çalmak Cehalettir Bebeklikten Bilgeliğe ... YSK, oligarşi adına ka... Sevmek mi, yoksa sevil... Belki Öğüt Alırız Ya d... "Badelendim, Pir Oldum" Değerlerimiz bu kadar ... Böbrek taşlarına karşı... Ben rolümü oynuyorum Selamlaşma Reklam Yazarı Şair Has... Seferberlik Hatıraları Şu 10 şey için daima z... Okul öncesi eğitimcile... Tek depo yakıtın büyük... Programsız Klasörlerin... 2 Oyla Muhtar Oldu, Na... Haydar Keleş Oltu BBP ... Şehir İsimlerinin Anla... Bilmeceler... Kış Lastiği ve Sıkça S... MEB'den özürlü devamsı... Hasta Yakını TV izleyen çocuk, çocu... Ne değişti? Oltu Çıraklık Eğitim M... Yurtiçi ve yurtdışı gö... Bir Rüyanın Ardından G... Kur'anı Güzel Okumanın...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Yeşilyurt köyü karikatür İspir katil ayı TKİ Camii Kd. Başçavuş Hayrettin Demir Fahrettin Demir Gökçedere Köyü Nihat Demir Fikret Demir İngiliz faşistler Türk faşist Norveçli faşist üstün ırk Türk kanı Temel İmralı makasçı Kandil Fadime demiryolları Kürt hakları Kürt meselesi Yıldırım Türker Yıldıray Oğur Kandil Fikret Bila BM kararları Kürt meselesi İsrail Kıbrıs Gazze öğretmen uzman eğitim dayak ingiliz şiddet öğrenci ilkokul mezunları güven kurs ehliyet bağış ilçe müftülüğü yardım kampanyası Olur ilçesi Somali eczane ezilen Oltulular köpek otomobil vatandaşlar
Haberler