Bu Kur'ân, Allah'tan başkası tarafından uydurulacak bir şey değildir. Ancak kendinden öncekinin doğrulaması ve Kitabın açıklamasıdır. Onda asla şüphe yoktur. Âlemlerin Rabbi tarafından (indirilmiş) tir. (Yunus 37)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Hemşin Altıneller'de e... Oltu SYDV, yardıma muh... Oltu Şefkateli Derneği... Oltu Taşı'na Sanal Tan... Oltu'da Boşa Akan Hazine Gökçedere İlköğretim O... Oltu Anadolu Lisesi, 2... Ekonomik krize karşı b... Oltu'da bilgisayar tek... Temel Vural'ın 'Oltu H... Türkiye'nin yeni nüfus... Emniyet Müdürümüz Erta... Oltu'da Acı Olay: Poli... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Oltu'da Sebze ve Meyve... Ak Parti Erzurum temay... Poliklinik Hizmetlerin... Cumhuriyet İ.O. Öğrenc... Bu Balıklar Aras Nehri... Oltu-Olur Karayolunda ... Termometre Derin Wikileaks operas... Çok eşlilik ve Kur'an'... Hala asker yolu gözley... Kur'an da Mezheplere,F... Türk(lük)leri diken di... Değişmez madde yoktur Dokuma ve Kumaş Müminlerin Hayatı Tekd... 33 asker Neden? Adalet Hukuk tartışması Bu filmi sakın kaçırma... Dini Öğrenmenin Yaşı. İnkar Edenlerin Ölüm A... Anayasa ve vicdan Bir ters, bir düz Tüm Ramazan gecelerini... Kurban Googleye göre özgün iç... Office 2010 SP1 yayınl... Politika Dediğin... Sayılara takılanlar iç... Bir de Bale Yapmayı De... Anne babaların en büyü... Cansız Hoca Çocuklara Fatalat İçer... Kıymetini bilemedik Ef... Gelin-Kaynana Yurtiçi ve yurtdışı gö... Sıradan Aero'yu bir ya... Yılın hazır cevap ödül... Yüzünde ben olanlar gü... Üçlü Filtre Testi Öğrencilerden Erzurum ... Keşke böyle siyasetçil... Sözleşmeli öğretmen, m... Yakıt tasarrufu için n... Aldatan koca, eşine it...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
dolandırıcılık cep telefonu şikayet kontür vatandaş emniyet bina Oltu Anadolu Lisesi Bölge Trafik TOKİ evleri inşaat sofra on bir ayın sultanı Ramazan gelenekleri misafir çat kapı MEB sözleşme okul müdürü veli işbirliği öğrenci öğretmen Oltu İlçe Teşkilatı iftar yemeği Ak Parti kutlama belediye başkanları bakaya engelli Oltu Askerlik Şubesi yoklama özürlü duyuru Fatih Projesi Milli Eğitim Bakanlığı akıllı tahta z-kitap Oltu Devlet Hastanesi MOLLA KASIM İbrahim Ziyrek Oltu Belediyesi kaldırım taşları belediye Oltu Devlet Hastanesi kafeterya Yusuf Albayrak kaldırım işgali Oltu'nun kaldırımları
Haberler