Sen Kur'an okuduğun zaman, seninle ahirete inanmayanların arasına gizli bir perde çekeriz. (İsrâ 45)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Kaymakam Yaran'dan hüz... Mustafa Armağan, Oltul... Lısbek Kavunu da çarşı... Oltu Din Görevlileri D... Oltu Polisi, Çocuklara... İlk Finalist Halitpaşa... Hınıs ve Oltu'ya kötü ... Oltu Kız Meslek Lisesi... Kaymakam Çobanoğlu dem... Emrah Yıldırım'ın küçü... Oltu Sağlık Meslek Lis... Saniye Toksoy Vefat Etti Oltu'da sahte taş uyarısı Oltu İ.O. Satranç Turn... Oltu 25 Mart Beldespor... Kırkıncı hoca bunları ... Bu bayram neyinizi kur... Oltu Heyeti'nin Ankara... Oltu Lisesi Filenin Na... Namaza Hazırlık: Zihin... Annem babam cahil Öğre... İmitasyon Akıl Sahipleri Hani tecrübesiz askerl... Kadınlarımız regli (ay... Bakara 146-147. Ayetle... Deniz Nasıl Yarıldı Vatan nedir tam olarak Şefaat Tümden Allah'a ... Mutluluğun formülü aye... 33 asker Kaldırım İşgallerine F... Kur'an'dan Çocuk Terbi... Neden darbelere destek... Böyle olmaz Büyük Umut ve Yener Kürtlerden ne istiyors... Anayasa Mahkemesi'nin ... Tek suçlu PKK mı? Mahmut Esat Bozkurt ve... Soba borusu Belediye Başkanı Adayl... Beş dakikada!.. Neye göre tiksiniyoruz? Klavyedeki Num Lock tu... Çok anlamlı sözler... Evliliğin Evrimi Risale-i Nur Öğretisin... Su krizi için çözüm ön... Bu soruyu çözmek için ... VLC player güncellendi... MEB, İlköğretim Kuruml... Plan Doğan'dan, talep ... Kararlı Ya da Kararsız... Resimde anlatılmak ist... Yeni doğan bebeklerle ... Forumda Smileyleri 'Aç... Çayın yanına şeker yer... Bir Rüyanın Ardından G...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Hüsnü Mübarek Mısır Afrika diktatör dünya savaşı Ortadoğu Avrupa eleştiri cezalandırma Andımız insan hakları öğretmen ziyaretçi bayram tatili çocuklar Oltulular yönetim Van İstanbul Diyarbakır Erzurum bütçe sağlık ekipleri müdahale cuma namazı Ulu Camii kalp rahatsızlığı fenalaşan hayal alemi İnternet Andıcı emeklilik Albay Dursun Çiçek general mü'minler Kur'an Araf suresi peygamber Allah hikmet Furkan suresi Muhammedi Sünnetin Aydınlatılması Kur'an Mahmud Ebu Reyye peygamber ayetler Oruç Baba Türbesi iman zulüm iç hastalıklar Ramazan israf put cağ kebabı başkan susuzluk put heykel müftü herg
Haberler