Biz Kur'an'dan, mü'minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur'an, ancak zararını artırır. (İsrâ 82)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Oltu'da Kurtuluş Coşkusu Milleti özgür iradesin... Oltu Şefkateli Derneği... Oltu'ya son yılların e... Oğlum Efkan, gaz lamba... Yeni Kaymakamımız: Fat... Narman'da çamur tepkisi Oltu Anadolu Lisesi Bi... Oltu'da 30 Ağustos Zaf... II. Yerleştirme sonuçl... Oltu FEM'den Öğrencile... Öğretmen Liselerinin k... Oltu'da bahar kısa sür... MEB'den yeni öğretmenl... Hükümet Meydanı'na 'Pe... Deneme sınavında Musta... Tutmaç Köyü'nde uygula... Sadece Belediyeler değ... Tabiat Harikası Tortum... 25 Mart Oltuspor Kulüb... Tarih ve Erdoğan Karne baskısı, öğrenci... İlke Ayrılıkçı parti İki konu iki sorun Hesap Endişesi Akıllı bir Müslümanın ... Sıkmabaşınla sana bu k... Havalimanında çıplak a... Ramazan Ayınız Mübarek... Yeni Anayasaya 'EVET' ... Nerede Yanlış Yapıyoruz? Derin devlet ilmik ilm... Heyecan Rota Öğlen namazına nasıl k... Ahmet Hakan'ın gözaltı... Faili meçhul ve özerklik Yaşam Sadece Sevgidir.... Duyarlı Vatandaşlar İşe aldıran can alıcı ... Cahil cesur olurmuş... Kışın susamasanız da b... Ailesel ve sosyal soru... Evde güven duygusu ala... Müzik, ilaçtan daha et... Rapidshare'den Dosya İ... Kadınlar ve Erkekler A... Horlamayı nasıl durdur... Çok ilginç bir olay Matematikte niçin (-2)... Hareket halinde telefo... Elleri Öpülesi Türk Ka... Matematikte başarıyı a... Ayakkabıcı... 26 Meal Bir Arada - Me... KİTAP: Polemik konular... Dizüstü Bilgisayar Sat... Dünya buz devrine gire... İnternet Explorer'ı ko...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Hilâl Kaplan Nuray Mert Kürt açılımı Yıldıray Oğur Ece Temelkuran Zeytinburnu gardiyan tutuklu Bernhard Schlink Tom Cruise peygamber Mahmud Ebu Reyye Muhammedi Sünnetin Aydınlatılması Furkan suresi ayetler Kur'an Laik Mısırlı Müslümanlar Müslüman demokrat hadis oruç islam Allah Kur'an peygamber zekat namaz Başaklı Köyü Hasan Ayyıldız İsmail Ayyıldız Cumhuriyet Mahallesi kredi notu Kıbrıs İsrail TAK PKK,KKTC İtalya El Cezire CNN muhalifler muhabir Trablus Libya Kaddafi Siirt Şırnak Gabar Kato Hakkâri Cudi Dersim Hidroelektrik Santrali iş makinaları Tortum gerginlik HES
Haberler