Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Oltu Taşı'nın da İmita... Gürsel Tekin Narman'da... Hasan Uğuz'un babası v... Şenkaya 3,2 ile sallandı  Köprü Altı Serinlik İstatistik Sonucuna Gö... Türbanlı öğrenci derst... Aşk engel tanımıyor Çocuklara ağaç ve orma... Öğretmen Okullarının 1... Oltu Anadolu İmam Hati... Oltu'da Deprem Şoku Oltu Belediyesi Muhtaç... Kalp Krizi Geçiren Erz... Kooperatif, Üyelerden ... Özlem Piliç Çalışmalar... Okul Aile Birliği bağı... Oltu'da traktör devril... 13 Kez Görevden Alınan... Tortumlu İshak Kaya Mi... ELVEDA Başka bir sorun Cumhuriyet Türkiye'nin 10 Harikası Stockholm değil, vesay... İki Sevda Arasında Ergenekon beni de mi ç... Hesap Endişesi Nüzul sebebini biliyor... Bu mudur yani kurmay m... Kuran'a Abdestsiz Doku... Deli pöstekisi Son Yaprak Kütle Nedir? İsra 73 ve 74. Ayetler... Oruca başlama vakti ve... Tanıyın bu ikiyüzlüler... Kadınlar daha çok kabu... Silvan'da şeffaf ve do... Kahrolsun (içimizdeki)... Şiişşt, çaktırma!.. Cansız Hoca Üye Profiline yorum ve... Erkekleri kadınlardan ... Uzmanlar uyarıyor; "St... Çikolata yorgunluğa iy... En Nadide Çiçeklere Sağcı futbol ve Messi İlginç sorular Buraya onun adını yaz Karı-koca dialogları Hurafe sözler... Hakkın Yerini Batıl Al... Arslanpaşa ve Külliyesi Vietnam,game,internet,... Hayatın Geri Yükleme T... El yıkamak, öldürücü h... Yükseklik korkusunun n... Anne babaların en çok ... İlim mi, bilgi mi?
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
tiyatro heykel Osmanlı roman Tolstoy Victor Hugo Faulkner hemşire yaralı Bağbaşı Oltu karayolu hava ambulansı veteriner Oltu eczane yaralı şahin vatandaş koruma imha güneydoğu kürtler Ahmet Altan soykırım anadil türkler Kandil Oltu İlçe Teşkilatı Ak Parti Sarısaz Köyü çocuklar yol kontrolü sürücüler jandarma bayram şekeri Oltulular Cumhuriyet Mahallesi Ahmet Aydoğdu Güzelsu Köyü Mehmet Aydoğdu Oltu kaya plajı çocuklar yaz sıcağı Çatak köyü Asker disiplin askeri vesayet darbeler kışla ibadet hadis seccade vatandaş dünya Rabbimiz
Haberler