Andolsun biz, Kur'an'ı düşünüp öğüt almak için kolaylaştırdık. O halde var mı düşünüp öğüt alan? (Kamer 17)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
25 Mart Oltuspor Ertel... Oltu Taşıyıcılar Koope... Geçen yıl elinden kaçı... Dargelirli Vatandaşlar... Yasin Haşimoğlu OKS So... Oltu'daki Stajyer Öğre... Öğrenci sevisi kaza ya... Oltu'nun Başaklı Köyün... Oltu İHL edebiyatçılar... Belediyeler Borç Batağ... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Şefkateli Derneği'nden... Şenkayalılar kurtuluş ... Oltu'da yağışlı hava d... Oltu'da kene paniği İMKB'den Oltu Anadolu ... Oltu İlköğretim Okulu ... Kaymakam Polat ilçeyi ... Oltu Anadolu Lisesi ve... Oltu-Narman karayolunu... Sorunları çözerken yap... "Yaptırmayız" Cennetin gerçek anahta... Ayhan Çarkın'ı gözümüz... Bakara 85. ayetten alm... Taraf ve Altan'a yapıl... Oltu'daki Park Sorunu ... Hasan Cemal: 'TSK'nın ... Bu iş olacak Donunu da indir asker!.. Yeni bir tutarlılık ve... CHP ve başörtüsü Dekolte ve ağır tahrik Gerek yok ki... 'Devlet girdi'nin ötes... Genelkurmay aslında ne... Apo ve ateşkes Bahçeli'nin Bozkurtları Yeter Be! Mavi Marmara ve Deniz ... Dostluk Öğretmene uzun saçtan ... Kötü yola düşen kelimeler İlginç bir matematikse... Erkeler unutursa... Anneniz Hala sizinleys... Erzurum'da nikahlı eşe... Fıkra gibi bir teknik ... Hayatta bir hedefi olm... Hayatta iki şey geri a... İletişimde gürültü 40 Yaş Erkeği AK Parti Eleştirisi Ahmet Hakan Terim'den ... İyi Yürüyen Evlilikler... Felsefi tepkiler!!! MEB'de müdür atamaları... Öğretmen Denetim Rehbe... Renkler ruhsal durumu ... İki Sütun Arasına Yazı...
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
çağlayan Tortum Şelalesi dünya su yüksek dayanışma sosyal yardımlaşma dernek Derekapı Köyü Meşe Şenlikleri sorun tartışma arıcılık çözüm Allah Rab Haluk Gümüştabak Suudi Arabistan İslam Kur'an garnizon gazeteciliği Show Tv operasyon Bekir Berat Özipek Şenkaya Adnan Yılmaz Erzurum Milletvekili inceleme gezi AK Parti kulluk özgürlük İsmail menfaat makam alfabe İbrahim Erzurum Oltuspor 25 Mart Erzurumspor amatör küme yenilgi Spor Lisesi Güzel Sanatlar öğrenci yarışma Yasin Haşimoğlu İ.O. ataması yapılan tayini çıkan müdür müdür yardımcısı öğretmenler
Haberler