Şöyle yakar: 'Rabbim! Affet, merhamet et! Sen merhametlilerin en hayırlısısın!' (Mü'minun 118)
Başlığı Görüntüle
Burada Olan Üyeler: 1 ziyaretçi
 Başlığı Yazdır
İki Sütun Arasına Yazı Yazmak
Yonetim
Soru: Word'de bir sayfadaki iki sütundan oluşan metnimin sütunları arasında kendi adımı da düşey olarak yazmak istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekir?

Cevap: Öncelikle iki sütun arasına (sütundaki metinlerden bağımsız bir metin olmak üzere) düşey bir yazı yazmak için mutlaka ve mutlaka metin kutusu kullanmak zorundasınız. Eğer araya konulacak olan metin kısmı diğer sütunlarla bağlı bir metin olsaydı cevabım daha başka olacaktı. Ancak sizin verdiğiniz örnekte bağımsız bir metin iki sütun arasına konulacağı için anlattığım çözüm sizin için uygun olacaktır. Bunun için sırasıyla yapmanız gerekenleri yazıyorum:

[img]http://www.oltugazetesi.com/images/forum/iki-sutun-arasina.jpg[/img] is not a valid Image.

Alıntıdır

Atlanilacak Forum:
Bulutlar
Oltu'da Otomobil Uçuru... Bu yılın LYS şampiyonl... Şenkaya'da Ak Parti'de... Kaymakam Polat ihtiyaç... Polis Amca Kütüphanesi... Başarın Dershanesi, YG... Büşra, Ödülünü Kaymaka... Narmanlı Ressam Mustaf... Aksukapı'da Askerleri ... Erzurumlu Tarlasını Ek... Oltu Orman İşletmesi t... Oltu'da Boş Bulunan Eğ... Yine dikkatsizlik, yin... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Mehmetçik Dershanesi'n... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Şubat ayı "Ayın Enleri... Vali Celalettin Güvenç... AKP Erzurum Adaylarını... Uzundere Pideleri Artı... Yaşlı Kızılderili Parmak Uçlarındaki Kimlik Hesap Günü Gelmeden Hakkâri'deki mayın pat... Kıssadan hisse alalım Temel soru Böyle olmaz Başbakan Yaşayan cunta Kadrolu Din Adamı Olunmaz Hakemler üzerine İşadamının İbretlik Anısı Bakara suresi 27. ayet... İsmail Beşikçi Bir Dön... Kemalizm niçin seçim k... Mürekkep Derin Wikileaks operas... Kaliteli kişiliğin nas... Dirisine eziyet ettin,... En çok... İyimser olmak için çok... Memura giyim yardımı, ... Coca Cola içen düzenli... Arab'ın eşeği Doğu'da lakap kullanımı AK Parti Eleştirisi İsteklerinizi sağ kula... Bir kadını ağlatmak ço... Forumda Mesaj Sildiğin... Dünyadan Saklanan 50 Sır Millî eğitim müdürleri... Dinler Arası Diyalog V... Çocuk gözü ile: Sevgil... Evliliğe Dair Doğduğunuz aya göre ki... En ilginç ölümler Menopoz stresine karşı... Bir Rüyanın Ardından G... Microsoft güvenlik yaz... Danıştay, reçete başın... Sevgi ne değildir?
Benzer Başlıklar
Başlık Forum Cevaplar En Son Mesaj
Okunmağa değer bir yazı Her Telden 2 05-07-2011 03:46
Sözleşmeli personelin okuması gereken bir yazı Memurlar 1 28-02-2011 05:59
Tüm Derslerde Bitişik Eğik Yazı Kullan Eğitim & Genel 1 21-02-2011 08:46
Yağmurda otomobil sürmek! Bu yazı hayatınızı kurtarabilir... Teknoloji 1 07-12-2010 06:31
Etiketler
Oltu Çayı sağlıksız ortam sıcak hava çöp çocuklar Oltu polis sel yağmur çıplak ayak Erzincan trafik görev Andımız öğretmen insan hakları cezalandırma eleştiri Tarihçiler Osmanlı Türkler Peter Sellers Kürtler Balkanlar kamp Avrupa şampiyona Cüneyt Çakır Kolombiya U-20 uzunoluk cağ kebabı mezunlar iş hayatı Oltu Lisesi deplasman puan 25 Mart küme şampiyon amatör lider icazet Oltu İlçe Müftülüğü Sağlık Meslek Lisesi Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler hafızlık Erzurum Oltu kar Yasin Haşimoğlu İ.O. Oltu Özdere Köyü Yücel Yıldırım
Haberler