De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Yalnız Bir Takım: 25 M... Cumhuriyet İlköğretim ... Oltu'da meydana gelen ... Makam odasında mandali... Şenkaya'da ot yangını Erzurum afet haritası ... Narman'da 596 Paket Ka... Oltu İlçe Emniyet Müdü... Oltu'da Denetim Zaafiy... Oltu'da Sigara Yasağın... Oltu'da Kış Günlerinin... Tortum Şelalesi İlgisi... Ölen de, öldüren de 10... İlçe Müftülüğü'nden ön... Oltu Lisesi Etüt Çalış... Kızılay'ın Kan Bağışı ... Öğrencileri Kaymakam M... Oltu'da Sıcaktan Bunal... Mevlüt Tolu'nun yeğeni... Nisan yağmurlarıyla bi... Apo ve ateşkes 'Devlet girdi'nin ötes... CHP'li seçmenin biat e... Ana dilde ibadet konus... Yarın Diyarbakır... Bir ders saati süresi ... Kur'anın Evrensel Oluş... Kürt 'Kürdüm' demez, d... Bunca ölüm rastlantı o... Bikini sorunu Anne evde otoriter olu... Ve Sen Beyaz Adam Topkapı İyi, kötü ve topal Çamur Seli "...Evet, genlerimizde... Ya PKK vesayeti? Yüzünüzü çıkarın maske... Kılıçdaroğlu'nun imajı... Yok mu Kılıçdaroğlu'nu... Kur'an ı anlayabilmek ... Rüzgara Karşı Uçabilmek Kahve kadın ve erkeği ... Bebeklerdeki "gaz sanc... İnsan düşünen mi, düşü... 367 Kararı Sizin de mi bilgisayar... Evliliğin Evrimi Kendini beğendirmek ko... Elde var aşk... Kadın-Erkek aradaki fark Evliler iyi okusun, Be... Böyle bir oyuncuyu ned... Öğrencisinin sırtında ... Böbrek taşlarına karşı... Adaletle hükmetmeyenle... Yaşamın Yankısı Web sayfası olmayana h... Sekiz bin hastalığa ça... Ceviz damarları koruyor
Etiketler
Müslim Buhari Haluk Gümüştabak Peygamber oltu muhtar köy temizlik imece kampanya Hantepe Çukurca hükümet Aktütün seçim deprem istifa emeklilik Gediktepe kriz mezunlar iş hayatı Oltu Lisesi uzunoluk cağ kebabı köylüler sığır Oltu koyun dayanışma yardımlaşma karaman ırkı SYDV 25 Mart Oltuspor deplasman Erzurum 1. Amatör Küme eğitim-öğretim okul öncesi eğitim zorunlu eğitim Erzurum çöp Oltu sağlıksız ortam Oltu Çayı sıcak hava çocuklar ilaçlama kene risk ilçe kırım kongo aşure ziyafet Oltu Ülkü Ocakları
Haberler