Andolsun biz, Kur'an'ı düşünüp öğüt almak için kolaylaştırdık. O halde var mı düşünüp öğüt alan? (Kamer 17)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Bu köprü Oltu'ya yakış...  İlçemizde bulunan 126... Ustalık Belgesi olmaya... Nihayet Evimizde de Ka... Akaryakıt indirimi büy... Anafen Dershanesi SBS ... Oltu'da Fidan Satışlar... Türkiye evlenme ve boş... 25 Martspor Kulübü hal... "Okullarda Toplu Besle... Oltu Taşı, Kadayıf Dol... Oltu Şefkat Eli Derneğ... Hava Ambulans, Oltu'da... Kaymakam Tanrısever'de... Minik Oltululardan Anl... 46 yaşında torun sahib... Yasin Haşimoğlu İlköğr... 14 Şubat hediyelik eşy... Oltu Anadolu Lisesi do... Oltu'nun Sınav Merkezi... Hadis yazımı ve peygam... Donunu çıkarma asker! Mübarek Ramazan Ayını ... Din Müteahhitleri Milletin anasını ağlat... Kemalizm'in yeni krizi Yaşayan cunta Müsamere Özür dileyebilmek Kölelik ve İslamiyet 'Hayata Dönüş'te medya... AKP ile ordu Aleviler ve Sünniler KUDAKA İdrar kaçırma böbrek y... İslam İnancında Fetva ... Kur'an'da evlatlık kon... Laikçilerin oy duası! Engelli Müslümanlar Şaşırdınız demek... Balıklar kışın küçülüy... MEB'den, Usta Öğretici... Dostluk haftası İki Sütun Arasına Yazı... Erkeklerde 40 yaş buna... MEB'den uzman öğretmen... Ana-baba çocuk iletişi... Furkan suresi 30. ayet... Rivayetlere Göre Kur'a... Alternatif İntihar Met... 25 Mart Oltu'nun Kurtu... Ben ciğeri beş para et... MEB'den 20 yıl hizmeti... Hakkın Yerini Batıl Al... İlginç sorular Hedefi yarım asır muht... Karne, zekâ göstergesi... Kadınları anlamak gerç... Baş ağrısının 10 nedeni! Öğretmene 'Dayak' Cezası
Etiketler
laiklik söylemi Başbakan Recep Tayyib Erdoğan Mısır anayasa din düşmanlığı satış karpuz ucuz üretim yağmur kavun tezgah hurma iftar sofrası Ramazan Bayburtlu Kenan Üstün Bahtinur Akgün Refika Üstün Ender Üstün kontür dolandırıcı emniyet ihbar telefon vahşet nişanlı kaçırma boğma anne kemer Şenkaya özürlüler Karayolları Trafik Yönetmeliği Trafik Tescil Şube Müdürlüğü engelli plakası İçişleri Bakanlığı Gölbaşı Sincan Ankara Etimesgut sitemiz tavsiye et oltu gazetesi öldü trafik kazası Tortum baba ile oğul çarpışma cadde Aslanpaşa Mahallesi imece usulü Suzan Sokak iftar yemeği araç trafiği Çarşıbaşı İmam-hatibi
Haberler