Şöyle yakar: 'Rabbim! Affet, merhamet et! Sen merhametlilerin en hayırlısısın!' (Mü'minun 118)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Narman'da Çok Amaçlı K... Öğretmen Abdurrahman K... Oltu Anadolu Lisesi'ni... Şenkaya 3,2 ile sallandı  Örnek Sosyal Kulüp Çal... Kırdağ Şenlikleri'ne Y... Erzurum'da Evli Kadına... Yine Farklı Yenildik: 2-7 Oltu'daki Tekwando Kur... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Erzurum'da İl İçi İste... Tortum'da Yüzen İki Ad... İnternetten hakarete 6... Aşk engel tanımıyor Ezan Okuma Yarışması B... Kavurucu sıcaklardan h... Vehbi Dede, karasabanı... Oltu Şura Hükümeti'ni ... Oltulu eğitim gönüllüs... Ormancılar Ardahan'da ... Tayyip Erdoğan ve Ahme... Okul öncesi eğitim dil... Deprem ve denge İslam'da kadını anladı... Gerçekten kirli bu savaş Oy verirken hangi ölçü... Sen bunu bileceksin Bakara 174. Ayet Ve Al... Yeni bir tutarlılık ve... Devletin kirli tarihi Öyküden Alınacak Kıssa... Parmağını Ateşe Tutan ... Libya'da olanları anlamak Ne oldu o yedi sivile? Korkuyorlarmış Yeni çiçekler Herkes biliyormuş TSK'nın hayata dönüş ş... Müslümalar'ın Arınma İ... Neden? Öğretmenlerin yüzde 50... Döviz Kurları Unutma Şeytanın en tatlı 12 sözü Phoenix ile Nokia tele... Google aramada küçük b... Kimse yoh mi? (Erzurum... Kış hastalıklarından k... On altın öğüt Kadınlar daha çok kâbu... Windows 7: Uzman ipuçları Web sayfası olmayana h... Sizleri Risk Almaya Ça... Ölü Piksellere Son Ölümsüz kırmızı güller Ordu yıpranmak istemiy... Türkçedeki en uzun kelime Unutma, Dostumsun... Araçlar/Klasör Seçenek... Ekmek kırıntısı
Etiketler
kamp Avrupa Cüneyt Çakır U-20 şampiyona Kolombiya hükümet deprem seçim kriz istifa Çukurca emeklilik Hantepe Aktütün Gediktepe Başaklı Köyü Hasan Ayyıldız İsmail Ayyıldız Cumhuriyet Mahallesi rotahaber Atatürkçülük Taraf gazetesi Ahmet Altan Mehmet Ağar Cuntacılık darbecilik subaylar solcular ordu Kürtler Atatürkçüler cami cemaat hırsızlar ayakkabı nöbeti soğuk algınlığı sebze meyve fiyatlar JİTEM PKK sivil demokrasi askerî araç yol denetimi habercilik abonelik kriz Yusuf Albayrak tarafsız objektif İHA sosyete vergi rekortmeni şehit cenazesi Teşvikiye Camii
Haberler