De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Kaymakam Polat ilçeyi ... Narmanlı Esnaf Çekiliş... 20 Kuruş İstatistik Sonucuna Gö... Erzurumlu Aileler Eğit... Protokol'den Oltu Çıka... Kamu Paketini Kullanan... Oltu'da bilgisayar tek... Oltu Kaymakamı Gürkan ... Aç Kalan Güvercinleri ... Oltu'da Elektrik Kesin... Amca-yeğen aynı sınıfta Gökçedereli Minikler, ... Ethem Baba Türbesi'ne ... 7. Sınıf SBS Sonuçları... Bu Balıklar Aras Nehri... Fırıncı Yunus Usta'nın... Oltu'da Efgan Ala için... Büyük Zaferin 95. Yıld... Oltu Meslek Yüksek Oku... Bugi bugi Murat Karayılan'a Hanefi Avcı Projesi'ni... Şifa kaynağı 'keçiboyn... Somali'de Neler Oluyor? Erdoğan ve kof kabaday... Adalet Çılgın proje Sahte Kişilikli Çocukl... Kaset vesayeti 3. Uluslararası Türk Ş... Kışladaki Eğitim Zayia... İlk orgeneral... Rotahaber istifayı 5 a... Al Sana Hayır! Sivrisinek Nasıl Isırır? Televizyonu 'çocuk bak... Kadının Tanıklığı Muz cumhuriyetinin gen... Kemalizm niçin seçim k... Bayan şoför arabayı pa... İçinizdeki öküze oha d... İsmail Tosun'u tanıyan... Nedeni olmayan hastalı... Özledim seni... Yaban Kazları Vaaz Günde 2 bardak domates... Görücü usulü "mutsuz" ... Rus Çarı ile kanal işçisi Telefonun SAR değerine... Torun ömür uzatıyor Mail forward ederken d... Sekiz bin hastalığa ça... Yaradan ı hissedebilme... Evlilğin dili olup kon... Yeni düzenlemeler doğr... Hayat Oyunu MEB'den yönetici atama... En ilginç ölümler
Etiketler
Cumhurbaşkanı Canan Arıtman Ahıska Türkü İslam Cumhuriyeti Cüneyt Özdemir Radikal menfaat kulluk özgürlük alfabe İsmail makam İbrahim amatör lider deplasman puan küme 25 Mart şampiyon akide şekeri esnaf teknoloji lezzet çikolata ramazan ayı şüpheli ölüm Şenkaya Şenkaya Devlet Hastanesi Kürkçü köyü La Guardia havaalanı Michigan Üniversitesi Detroit Amerika Londra New York Norveç polisi Haksöz Haber İbrahim Firavun Murat Kayacan Kur'an Emine Beder yemek uzmanları asırlık çınar Uzundere Bağbaşı Oltu hava ambulansı yaralı hemşire karayolu Kemal Kılıçdaroğlu ordu çocuk Samsun general komutanlar Silvan baskı
Haberler