Şöyle yakar: 'Rabbim! Affet, merhamet et! Sen merhametlilerin en hayırlısısın!' (Mü'minun 118)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Ülkü Ocakları yen... Karabekir İ.O. Bilgi Y... Oltu için en az 50 pro... Çiftçilere "Hayvanları... Nisan yağmurlarıyla bi... Minik serçe yavurusunu... Protokol'den Oltu Çıka... Doktorun acil görmediğ... OLGİAD'dan Hasta Bakıc... İngiliz öğretmenlere '... Oltu Öğretmenevi Müdür... Zigana Dağı'nda Ölen N... Öğretmenevinin yeni mü... Oltu'nun yeni Kaymakam... Bu yılın LYS şampiyonl... Çoruh Havzası'ndan Tam... Hayvanseverden örnek d... 'Uzaktaki Yakınlarımız... Vali Celalettin Güvenç... Oltu Organize Sanayi B... Balyoz iddiaları Müslüman olmayanların ... İnkar Edenlerin Ölüm A... Ucube heykellerle dolu... Kemalist şiddet Tanıyın bu ikiyüzlüler... Üç Aylar ve Mübarek Ge... Böl ve yönet Okul öncesi eğitim dil... Bu kitabı okuyan zayıf... Kürt 'Kürdüm' demez, d... Örtülü Ateizm Öğrenciyi sınıfta bıra... Tek kollu şampiyon Mutluluğun formülü aye... Prof Kime Denir? Yöntem yanlışsa, doğru... Başbakan'ın yumruğu Sobalı evde büyüyen çocuk Hükümet ve Fenerbahçe Ailesel ve sosyal soru... Eğer bir gün yolunuz b... Lütfen Türkçe'yi doğru... Mutlu bir evlilik için... Evliler iyi okusun, Be... Matematikte başarıyı a... Windows 7 özel teması:... Fide Kural Kitapçığı Leyleğin Atılmış Yavru... 4 kardeş intiharının p... Twitter artık Türkçe! Win 7'yi coşturan 25 k... Cep telefonu 'bilet' o... Bakıma muhtaç özürlüle... Olur Belediyesi'ne Allah Domuz Etini Nede... Uzun ömürlü laptop içi... Korsan Cd lerdeki İlgi... Provokatörün Dönüşü Bütün kırık notlar tem...
Etiketler
puan amatör şampiyon deplasman lider küme 25 Mart Tortum Devlet Hastanesi Bağbaşı beldesi yolcu otobüsü Tortum talihsiz kaza davet İslam âlemi sadaka baba hayır zekat anne fitre Oltu İmam Hatip Lisesi mimari çehre ER-SA Erzurum Gençler Ligi Erzurum'da vahşet Kazımkarabekir Sanayispor Teknik Direktör Büyükşehir Belediyespor domuzlar Erzurum Olur Tortum Uzundere popülasyon kurtlar Şenkaya süper kupa oynama final çöp Oltu Çayı çocuklar sağlıksız ortam sıcak hava Oltu eşraf vefat merhum Namık Acar Selami Acar Olur halkı Oltu nar ekşisi mısır Türkiye sos mayonez ketçap bardak
Haberler