İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayeti Kitap'ta açıklamamızdan sonra onları gizleyenler var ya, işte onlara hem Allah lânet eder, hem de bütün lânet etme konumunda olanlar lânet eder. (Bakara 159)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Hemşin Altıneller hizm... Oltu T Tipi Cezaevi Hi... Oltu Devlet Hastanesi'... Erzurum'da İl İçi İste... Toz bulutu Oltu'da sağ... Oltu yeni bir işyeri d... Kaymakam Yarandan Oltu... Piknikçilere Kene Uyarısı Narman'da Çocukların K... İlköğretim Müfettişi h... Liseler Arası Futbol T... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Sepetleri elinde kaldı 14 Şubat hediyelik eşy... Siyasi Partilerin Erzu... Uzundere'de Otomobil B... Oltu'da Emniyet Teşkil... Yusuf Ziyabey Lisesi v... Güllizar Çelik Vefat Etti Toz Bulutu Oltu'da Yaş... Erbakan'ın Kurtulmuş i... PKK'nın intiharı Haram ve helal konusun... Maddenin yeni bir hali... Sorgusuz Sualsiz Amerikanın vergi ödedi... Van Ergenekon beni de mi ç... Kölelik ve İslamiyet İki devlet iki PKK İlk orgeneral... Gemi ve anayasa Anayasal insan Gerek yok ki... Bu ayıp size yeter Helal Kesim Aldatmacası. Osmanlı Haram aylar, hac ve or... Şeker kanserin dostu, ... Çamur Seli A'lak (embriyon) Sures... Bazı Kızlar Neden Evde... Ders gibi bir Facebook... Bir Rüyanın Ardından G... Televizyonu Kapat Hayata dair yedi gerçek Yusuf Ziya Bey'e Osman... Niyet ve Niyeti Algılama Annemi neden mi seviyo... MEB, okul müdürüne 40 ... İnternet cinayetlerini... Ekmeği tuzlu yiyoruz Bilgilerimizi Ölçelim Bir yumurta nasıl pake... Karı-koca dialogları Günü 25 Saate Çıkarmak TV izleyen çocuk, çocu... Belagat Sanatının Kötü... Bilgisayar teknisyenin... Excel tablosu Word say...
Etiketler
üretim fidan kaynak doğu sera kene tavuk kırım kongo kanama düşman Taylan Kaya Doğu Karadeniz Halkevleri Oltu T Tipi Cezaevi sayman Trabzon internet Ardahan teknoloji ayakkabı boyacısı modern yaşam beyin cerrahi servisi Ada hastahanesi Giresun başörtüsü yasağı Fatih Çobanoğlu Mustafa Arslan Gökçedere İlköğretim Okulu Oltu Kaymakamı Cemalettin Yıldız Steve Jobs aile Apple sokak mektep Tim Cook eleştirel düşünce kolye yüzük oltu gazetesi zümrüt tespih siyahinci savcı hukuk PKK HSYK siyaset itirafçı Kandil Genelkurmay sivil irade Ege Ordu Komutanı halk iradesi darbeci general darbecilik
Haberler