Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
İMKB YİBO'dan Polis Am... İlköğretim öğrencileri... Baharın müjdecisi 'Kar... 2008 ÖSS Birincileri '... Oltu'daki Cumhuriyet R... Oltu Şura Hükümeti Kur... Oltu Lisesi Etüt Çalış... Oltu Lisesi Filenin Na... Öğretmene 5 yılda bir ... Oltu saat kulesine kav... Karayazı'da Tabelalar ... Oltu İHL edebiyatçılar... Oltutaşı cezaevinde şe... Erzurum'da Seçim Kavgası Yeni Erzurum Stadı Fen... Oltu seni unutmadı... 2009 ÖSS'de 28 birinci... Bu da Bedava Masaj Kuy... Oltu'da Mahalle İçinde... Necmettin Taşçı'nın "T... Pusu Tam da böyle bir şey Genelkurmay başkanına... Ahlak ve kaset 'Analarını satanlar', ... Delilik Kur'andaki Namaz MOLLA KASIM hakkında... Kur'an ı Rehber Almayınca 1937-1938'de Dersim'de... Çok Eşlilik Tartışmala... Zorunlu eğitim olmasa ... Helalleşmeyeceğiz, hes... Uyandım Sabah İle Dünya Kadınlar Günü Tü... Yasaklamak Alayımız bidon kafayız... Nisa suresi 78-79. aye... Batıl Lohusa inanışı v... Yapılan İyilik Söylenm... Hakemlerden inanılmaz ... Üç Kuşak Bir Arada Ücretsiz, yüklemesiz t... İşte, yaşantımızda en ... Dışarıdan bir göz: At ... Bilgi ve Kültür Yarışm... Haksızlık etmeden yaşamak Traji komik 1 Nisan şa... Kur'anı Güzel Okumanın... O daha insanca bakıyor... Bir Rüyanın Ardından G... 100 yıllık bellek kartı Helallik Yaşasın tam bağımsız T... Oltu'da ev kiraları ne... Danıştay, reçete başın... Namaza dururken bunlar... Müşteri Hassasiyeti Çoklu zeka gelişimi iç... Din devletinin referan...
Etiketler
Olur Devlet Hastanesi doktor yetersizliği Olur Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Yakup Zengin çözüm arıcılık sorun tartışma Süleymaniye Abdurrahim Karakoç Alvarlı Efe Kosova Ramazan Bayramı Yahya Kemal Rüstem Budak Şapka Kanunu Orgeneral Mustafa Muğlalı Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Özgün Duruş gazetesi puan durumu şampiyon puan lider sezon maç zirve sol kulağı çınladığında Atatürk Üniversitesi mide bulantısı otobüs tutması Yrd. Doç. Dr. Lütfi Sezen cep telefonu ufuk kırtasiye oltu gazetesi Uzunoluk cağ kebabı Bayram tatili piknikçiler yavru sincaplar barış yedi sivil ordu PKK savaş Ahmet Altan Kürtler Tortum göl yüzen ada kilometre keşf
Haberler