Ey insanlar! Hiç şüphesiz, Allah'ın vaadi gerçektir. Onun için bu basit yaşam sizi aldatmasın. Ve sakın o aldatıcı (şeytan), sizi, Allah ile aldatmasın. (Fatır 5)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Yürürken ceple konuşma... Bakan Akdağ Oltululara... Oltu'da Sağlık Meslek ... 100 Yaşındaki Sultan N... Masa Tenisi Turnuvası ... Oltu Anafen Derhanesi ... Türkiye Tarım İhracatı... Şehit Torunu ve Şehit ... Erzurum 2. Amatör Küme... Oltu Taşı'nı Dünyaya T... Erzurum'da Yetiştirile... Tandıra Düşen İki Yaşı... Kaymakam Polat ihtiyaç... AÜ Araştırma Hastanele... Ramazan'da stresli ola... Yüzlerce ailenin geçim... MHP Erzurum Milletveki... Oltu'ya kanal açma aracı Erzurum 2. Amatör Küme... Yusuf Ziya Bey Lisesi,... Herkes biliyormuş İslam Hakimiyeti Silah... Namaz Gönüllüsüyüm Hiçbir şey ve hayat Libya ve Susurluk Kur'anda Nesih Edilen ... Sivrisinek Nasıl Isırır? Temizlik, hükümet ve BDP Ah barış... Başka bir top Bugün Dün söylediğini bugün ... Oltu işgal altında Bir utanmazlığın anato... Zorunlu askerlik Norveçli faşist, Türk ... Basın özgürlüğü gelmiş... Parmak Uçlarındaki Kimlik Polis devletine koşar ... Resepsiyon kıvırtması Kadınlarla ilgili atas... Yaşayan Makine Bilgisayarınızdaki bil... Yusuf Ziya Bey'e Osman... Seyahatname'yi geçecek... Oltu İslâm Devleti'ni ... Kayıt bölgesi dışında ... Sana yazlık mescit yap... Vazgeçmeyeceğim... Forumda Mesaj Sildiğin... Memur kızına boşandığı... Cinsel tacizi önleme y... Evliliği ayakta tutama... Harika bir hikaye Mesleki ve Teknik Eğit... Öğretmeni Yetiştirme M... İlham Veren Fikirler AKP'nin Köşk adayı Sed... Cep telefonlarının sağ... Tarihteki En Önemli Su...
Etiketler
Betül Tanrıver Yasin Haşimoğlu SBS sonuçları Karabekir okuma-yazma Yüksekova ehliyet sınavı gözlemci Hakkari Oltu karayolu trafik kazası Şenkaya hayat Kardiyolog UNO ekmek kilo vermek kalori Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay İç Hastalıkları Uzmanı mobil operatörler, sms Türk Telekom Haktan Kılıç arıza kayıt Müşteri İlişkileri Kur'an Araplar Allah İbrahim suresi Meşe Şenlikleri Derekapı Köyü sosyal yardımlaşma dayanışma dernek Buhari Haluk Gümüştabak Peygamber Müslim Oltulular yol kontrolü bayram şekeri jandarma sürücüler
Haberler