Şöyle yakar: 'Rabbim! Affet, merhamet et! Sen merhametlilerin en hayırlısısın!' (Mü'minun 118)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Sarısaz Köyü'nde Bir H... Favori'den Oltu Taşı'n... Oğuzdan "Sonucu nasıl ... Ünlükaya Köyü Araziler... Yasin Haşimoğlu İ.O. B... Oltu Pasaport Bürosu'n... İşte Erzurum'un Çingen... Sarısaz ve Kaleboğaz K... Tavşan Tepe'deki Yangı... Cumhuriyetin 87. yıl d... Babalar Günü'nü Mezarl... OLGİAD başarılı öğrenc... SYDV aile reisi gençle... Süper Kupa Finali Oyna... Olgiad, Aşureyi Memur ... Mehmet Akif Ersoy İ.O.... Tavukçular Ramazan'ı B... Oltu'nun Köylerinin Yo... Oltu'da Kutlu Doğum Ha... Oltu Yusuf Ziya Bey An... Vecdi Gönül vak'ası Allah'ım Bizi Sev! Öyküden Alınacak Kıssa... Yaradanı hissedebilmek Kur'an da Geçen HURİLE... Son limana gelmeden Uludere'de ne oldu? Kaldırılması teklif da... "Yaptırmayız" Biz biliyoruz da... Sen bunu bileceksin Aile neden çöküyor? Generaller, obua ve yaşam Bunca ölüm rastlantı o... Kadının Çalışması Çılgın proje Hakemler üzerine Askerlik Alex Ferguson'un sırrı Tacize karşı çocuklar ... Cips'in Hikâyesi Onarılamaz Anılar Aş otu yok satıyor Kadınlar Akıllıdır Penaltı Kaçırmanın Sır... Android tabanlı cep te... İkinci el araba alırke... 657'deki 3 hüküm yürür... Yasin Haşimoğlu da mil... Yeni göreve başlayan m... Prostat'tan korunmak i... Kendini beğendirmek ko... Oltu'da Arıcılık Malboro'nın İlginç Hik... Danıştay, reçete başın... Kahretsin, yine kadınl... Menopoz stresine karşı... Unutma Dost Yeni nesil internette ... O daha insanca bakıyor...
Etiketler
Abdullah Atakan Atasoy köyler Narman Kaymakamı ilçe merkezi örnek davranış şüpheli ölüm Şenkaya Kürkçü köyü Şenkaya Devlet Hastanesi Kandil Yıldıray Oğur Yıldırım Türker Fikret Bila Kürt meselesi Bağbaşı beldesi Tortum talihsiz kaza Tortum Devlet Hastanesi yolcu otobüsü Bekir Berat Özipek garnizon gazeteciliği Show Tv operasyon belediye başkanı Gürcükapı Camii Asri Mezarlıki Necmettin Taşcı Kemerkaya Köyü kriz objektif tarafsız İHA habercilik abonelik Yusuf Albayrak sağlık Oltulular oruç Kur'an huzur bereket Ramazan namaz bayram Türkanlar Molla Kasım Belediye Başkan nalburiye Öztaşlar hastane Spor Lisesi Güzel Sanatlar öğrenci yarışma
Haberler