Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Şehit Torunundan Şehit... Narman'da Minik Çevrec... İşletme Müdürlüğünden ... Oltulular destek için ... Ucube'nin Yarısı Kesildi Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Süper Kupa Finali Erzu... Kaleci Fırat Çakmak'ın... Oltu Devlet Hastanesi'... Kamyonet ile Otomobil ... Erzurum'da İsraf ve Lü... Yasin Haşimoğlu İ.O.'n... Oltu Satranç Komitesi ... Yılın İlk Altı Ayında ... Oltulu Öğrencilerden Ş... Öten emniyet kemerine ... Oltu'nun tanıtımına bü... Esnafa pazar günü müjdesi Tortumlu İshak Kaya Mi... 25 Mart Oltuspor Yine ... 33 asker Kişilik Vahye Terbiye ... Kural tanımayan çocuğa... Katılım Bankacılığı Bi... Adalet Görme olayı nasıl olur... Gerçekler Kadınların erkekleri g... Sevdiğinizi söyleyin İslam İnancında Fetva ... Kaldırılması teklif da... "Dekolte Tahrik İçerir... İki kelime Yasin Suresi 6. Ayeti ... Sevginin Işığı Dik durmak Tutumluluk Kadınlarımız regli (ay... Tövbe kulun Allah'a yö... Aile neden çöküyor? Seyahatname'yi geçecek... Forum başlıklarını kal... Kiracılar bu değişikli... Hani benım çocukluğum ... MEB'de rotasyon uygula... Küçük kızın hikayesi (... Reklam Yazarı Şair Has... Kadınlar film izlerken... Öfkenizi kontrol etmen... En çok kullanılan inte... Hasta organlara yüze b... Dünya'da En Hızlı Koşa... Hayatta iki şey geri a... Yasin Haşimoğlu da mil... Bir Rüyanın Ardından G... Maun Suresi ve Dikkat ... İnternet Explorer 9 İl... Derviş Facebook'un yeni fotoğ... ActiveXDebugger32.exe ...
Etiketler
Kuvvet komutanları Silahlı bürokrasi Genelkurmay Karargahı Işık Koşaner TSK gizli güçler işçiler tehlikeli oyun saldırı İHD piknikçiler cağ kebabı Bayram tatili Uzunoluk yavru sincaplar belge İlker Başbuğ ıslak imzalı Mehmet Baransu Taraf Gazetesi Genelkurmay Başkanı Enbiya peygamber Kur'an Allah Ahzab Ankebut Suzan Sokak Aslanpaşa Mahallesi cadde araç trafiği imece usulü iftar yemeği Çarşıbaşı İmam-hatibi trafik yasak anayol at arabası CHP parti AKP muhafazakar modernlik modernleşme gelenekçi inşaat malzeme oltu gazetesi boya erdem yapı civata ayakkabı boyacısı teknoloji Ardahan internet modern yaşam
Haberler