De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Başbakanlık yasaklıyor... Oltu için eğlence komp... Türkiye'yi dillere böl... Oltu Anadolu Öğretmen ... Küçük Sanayi Siteleri ... Başkan Ziyrek: BİRLİK'... Başarın Dershanesi, YG... Hüner, Oltu Taşı Borsa... Olur'da Kurtuluş Coşkusu Yeni doğan buzağıların... TEDAŞ Ekipleri Ağaç Bu... Erzurum, Akdağ'ın Tekr... Olur ardanuç yolu açıl... Çiftçinin 70 Yıllık Rü... Oltu'da Koca Dayağı Ko... Oltu'ya lapa lapa kar ... Oltu'da trafik kazası:... Halk Ozanı Mustafa Ayd... Ödenekleri Geri Gönder... Oltu'da şiddetli rüzgâ... Darbecilik meselesini ... Bakara 174. Ayet Ve Al... Başbakan ve doğru yol Şike ve Gül Başka bir top AKP ve CHP Tüm Ramazan gecelerini... Adaletsizlikte bizleri... Karının dönüşü Mürekkep Kılıçdaroğlu ve Atalay Futbol, silah, para... Tanıştırayım: O başört... Sahte özgürlükçüler yü... Kur'ân'da olmayan İslâ... Vekaleten Hacca Gidili... Gelin ONLARIN OYUNLARI... Cumhuriyet Araf 170. ayetin düşün... Bir utanç gecesi Dr.Yakup İşleyen'le sö... Araf suresi 170. ayeti... Sanal ortamda kim daha... Hotmail hesabını silmek Çikolata yorgunluğa iy... Şifre yazmaktan bıkanl... Alexa Sıralaması Dikka... Yaranın durumunu anlay... PM Kontrol Acının Tatlandırdığı H... Torun ömür uzatıyor Türklerdeki Görgü Kura... Su içmek için 46 neden Bilgisayarları yavaşla... Haydar'ın İkna Mektubu Hırsızların kâbusu ola... Kanser hastalığının 8 ... Bilgisayar kendiliğind... Mantıksal Yargılar Çok Lüzumlu Tarih Ansi...
Etiketler
minik futbolcular rüya takım Erzurum Valiliği Barcelona voleybol turnuvası şampiyon Oltu Kız Meslek Lisesi Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü saat kulesi Oltu kaymakamlığı Hükumet meydanı İbrahim Ziyrek cep telefonu kulaklık İlköğretim öğrencileri stand-by sakız yaşam tarzı mide oruç niyet Celebi açlık ibadet Fikret Bila Kandil Yıldırım Türker Yıldıray Oğur Kürt meselesi moral yemeği Şırankes piknik yeri askere giden Şenkaya Ak Parti Gençlik Kolları trafik kazası Oltu-Erzurum karayolu Çamlıbel Köyü K.Orcuk Köyü Yiğit Sürbahan Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Kırgızistan Oltulu Atatürk Üniversitesi Doç.Dr. Tahsin Parlak Hasan Ayyıldız İsmail Ayyıldız Başaklı Köyü Cumhuriyet Mahallesi
Haberler