Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Erzurumlu Halk Ozanlar... Mısır tarlasına giren ... Kırsal Kalkınma Desteğ... Oltu'da Öğrencilere Ba... Sanayi esnafı, genel k... Türkiye'yi Kar, Oltu'y... Oltu Lisesi Öğrenciler... Tarihi Osmanlı macunu ... Üniversiteye yerleştir... Hava Ambulans, Oltu'da... Oltu-Narman Karayolu T... İstatistik Sonucuna Gö... Oltu Başarın dershanes... Büyük Zaferi, büyük bi... Halitpaşa İ.O.'nun "Do... Karakoçlar-Oğuzkent Yo... Oltu'da hamsi fiyatlar... Mart ayı "Ayın Enleri"... Emekli İmam Nazmi Aydı... Oltu'da 'Allah yazılı ... Secde Kur'an da Mezheplere,F... Başbakan Aile neden çöküyor? Kur'an Müslümanlığı Sa... YSK davetiyesi: TBMM'y... Uludere Burun Tıkanıklığı ve N... Nefsini Terbiye Eden, ... Sınav Onun adı Kemal... Öğlen namazına nasıl k... Sahi Kemal Bey ne ders... Ne işin var o otobüste? Oltu 25 Mart Spor için... İlk Taşı Günahsız Olan... Türk usulü... Niye halk karar vermesin? İyi çocuklar Zeytin yaprağının muci... Foruma Üst Yol Gidişi Tarihteki En Önemli Su... Windows Açılışını Hızl... Sözleşmeli veya Ek Der... Tavla ve satrancın hik... Moraliniz mi bozuk? Yeryüzünün "enleri" Az seyret, uzun yaşa Adım Mehmetçik, Soyadı... MEB'den sınıf değişikl... Uzmanlardan mangal uya... MEB'den sınıf öğretmen... Hadislerin Kur'ana Arz... Kırmızı biber zayıflat... Gözlerin kal diyor Rahmetli babam mı kurdu? Her şeyi bildiğinizi s... 'Mutlu Bir Evlilik' Na... Ayvalı Köyü Yoksa ben kılıbık mıyım?
Etiketler
susuzluk heykel müftü put herg cağ kebabı başkan Oltu Oltu Çayı sıcak hava sağlıksız ortam çocuklar çöp Nevzat Durmaz Şair Necdet Durmaz Oltu Belediyesi emniyet ihbar telefon kontür dolandırıcı Âlemlerin Sultanı Peygamber Efendimiz dua namaz teravih Erzurum Oltu kar cadde Suzan Sokak iftar yemeği imece usulü Aslanpaşa Mahallesi Çarşıbaşı İmam-hatibi araç trafiği kürek dönüm itfaiye yangın Tavşan Tepe tırmık Oltu hırsızlar ayakkabı nöbeti cami cemaat Yasin Haşimoğlu Karabekir SBS sonuçları Betül Tanrıver
Haberler