Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Kaymakamı Fatih Ç... Narman'da Okul Müdürle... Oltu Kaymakamlığı'ndan... Oltulu Gıyaseddin Tok ... Heyelan tehlikesi Güze... Sağlıkta 'Evden Al Eve... Kaymakam Atakan'ın Eşi... Küçük Nuray'a ne oldu? Polat kaymakamlığı sev... Her hizmet, önce Oltu ... Oltu Meslek Yüksek Oku... Bilgi yarışmasının gal... Şenkaya'da trafik kaza... Oltulu hanımlar annele... "Kaymakamlık Başöğretm... İlçemizdeki Ortaöğreti... Necati Hocanın Babası ... Yeni web sitemiz açıldı Yusuf Ziyabey Lisesi K... Başarın Dershanesinden... Ahlak ve kaset Nur Suresi 31. Ayeti N... Üşümenin sırrı çözüldü! Zirveye doğru Aile hekimliğinde sona... Kılıçdaroğlu, Kürşad T... bütün garipler için EVET AKP-CHP koalisyonu Umut ve Yener MOLLA KASIM hakkında... 'Kalem ve Aşk' Üç Medya AKP, CHP ve işçiler Kurmay zekâsı bu mu? İlaç Allerjisi, Penisi... Bakmazsak... Bakara suresi 67....71... İslam'da Kalite En çok... Sevmek mi? Sevilmek mi? Okul öncesi eğitim zor... Msn şifreniz nasıl çal... Hastalıklar ağız kokus... Twitter artık Türkçe! Babanın mirasını mı re... Kendimizi Fazla birşey... Hangi rakam... Öğrendiklerimiz Çağdaş bomba: Gürültü 'Tanrım bana güç ver' Ders Alınacak Atasözleri Ekmeği tuzlu yiyoruz Mahkemede Sorulan İlgi... Sevk, Sağlık Raporları... Sıraya Girmeyen Kişiye... Erkeğin yemek tarifleri Arıtaş Köyü Bilim adamları ava gid... Sayılara takılanlar iç... Cips'in Hikâyesi
Etiketler
kanepe tamircilik sandalye döşeme koltuk Oltu Kolonya Kadir Gecesi Gül Suyu Camiler Cemaat Oltu Muzafer Çavuş Camisi Kürtler iç savaş Türk ırkçıları Siirt barış paylaşım sitesi İstanbul Cumhuriyet Savcılığı dilekçe Facebook IP numarası fotoğraflar MOLLA KASIM Oltu Belediyesi kaldırım taşları Oltu Devlet Hastanesi İbrahim Ziyrek darbeci general sivil irade halk iradesi darbecilik Ege Ordu Komutanı aşure Oltu Ülkü Ocakları ziyafet oruç polis sigara ramazan sokak kadın saldırı sitemiz oltu gazetesi tavsiye et iman edenler takva İslam toplumu iman son nefes vahiy
Haberler