Allah, onların önlerindekini de arkalarındakini de (yaptıklarını da yapacaklarını da) bilir. Onlar, O'nun razı olduğu kimselerden başkasına şefaat etmezler ve hepsi O'nun korkusuyla titrerler. (Enbiya28)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Emekli öğretmen Kemal ... Milli Park Arazisinde ... Bor'da Trafik Kazası: ... Nusret Zengin güven ta... Oltu'da Tekvando Göste... Gençlere Para Dağıtırk... Romanyalıların Stresin... 13 Haziran'da Tüm Öğre... Olur'da yangın, 4 büyü... Oltu'da Kütüphaneler H... Aksukapı'da Otobüs Der... Polisler, haftanın fin... Eşek sırtında su taşıd... İlginç bir habercilik ... Oltulular Şehitler içi... Onurumla oynadılar Sitemiz hakkında açıla... Oltulu Minik Öğrencile... Oltu-Narman karayolunu... 7. Sınıflar arası bilg... Bir tarafsız(!) CHP'li... Başlarken... Yeni bir tutarlılık ve... Kıyamet alametleri ve ... Sanık! Namaz Kılmayana, Kur'a... Kürtaj Cinayettir, Eğe... Seçime bir ay kala man... Clinton ve Erdoğan 10 soruda "temiz futbo... Türkiye'nin 10 Harikası Sözün Faizi Isırgan otunun faydala... Siyaset ve yasa CHP'yi kim ikna etti? Sevginin Işığı Kaf Suresi 45. Ayet ve... Bu alaycılık sizi öldü... Gökkuşakları Herkes biliyormuş Ekmek kırıntısı Çin'de geçen ibret ver... Ağlamanın ve Gözyaşını... Anne sütü tadında bir dil Yemek seçmek genetik mi? Oltu Sağlık Meslek Lis... Kadınların daha uzun y... Aşk acısı çekenler dik... Artık USB belleğinizi ... Forumda link verme ve ... Allah'ım sana ne kadar... Böyle sevdim işte Boşanma matematiği etk... Dikkat testi Bir Ayet, Bir Yorum Başarının Sırrı Memur ismini hatalı ya... Kadınlar hakkında mutl... IE9'u bekleyenlere müjde! Bilgisayar kendiliğind...
Etiketler
Afrika ABD Somali Samanyolu TV insani yardım Hamdi Polat talihli daire Bodrum uğur soğutma İlköğretim öğrencileri stand-by cep telefonu kulaklık bakan bağış okul müdürleri kayıt parası talep Ömer Dinçer mektup şifa alternatif tıp yetiştirilen doğal ortam sülükler güreş mağara Göreşken Köyü Şenkaya operasyon dana tavukçular haziran sezon satışlar ramazan mangal sağlıksız ortam çocuklar Oltu Çayı sıcak hava Oltu çöp açlık sakız oruç niyet mide yaşam tarzı Celebi ibadet yarma bulgur dövme bulgur döğme karasaban Modern hayat dibek kuru biber tokmak günlük yaşam
Haberler