Bu Kur'ân, Allah'tan başkası tarafından uydurulacak bir şey değildir. Ancak kendinden öncekinin doğrulaması ve Kitabın açıklamasıdır. Onda asla şüphe yoktur. Âlemlerin Rabbi tarafından (indirilmiş) tir. (Yunus 37)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu halk pazarında çi... Oltu'da Motorlu Taşıt ... Oltu'ya Polis Amca Küt... Oltu'da 6 bin 788 pake... Kamu Paketini Kullanan... Şenkaya'da İhtiyaç Sah... İlçemiz kapalı spor sa... Olurlular Akdağ'da bul... Oltulu Öğrencilerden Ş... Oltulular, 10. Kırdağ ... Heyelan Az Kalsın Dura... "Damat Kaçırma" gelene... Gırgırına Kankalar Tiy... Mart ayı 'Ayın Öğretme... Sel Oltu'da tarım araz... Narman MYO'da Netcad E... Oltu 25 Mart Beldespor... Duman olan paranın hik... 25 Martspor'a, yerel y... 25 Mart Oltuspor Pazar... Hangi dil kadar nasıl ... Taraftar olarak biz de... Yapılan İyilik Söylenm... Mezopotamya Medeniyeti Eğitimde dayak öldü, A... 10 soruda "temiz futbo... Hâlâ anlamayanlara 'Kemalizm'in doğum hik... Furkan 63. ayet ve biz... Yasaklamak Kürdistan'a hoş geldiniz iNsan Bir Kibir Kabirde Son Bulm... Donunu çıkarma asker! Kâğıttan kaplan Sedef Çiçeği Mahşerin Dört Atlısı Ah Ne Olaydı Son Dönemlerde Gençlik Terör, Ağar, Düzel Telefonunuz ıslanırsa ... Dolandırıcıların yeni ... Evliliğin 7 düşmanı Gençlere Öğütler Alkol düşkünlerinin ço... Lütfen Türkçe'yi doğru... Ne İş Olsa Yaparım Abi! Lokman suresi 20......... Çocuklardan yetişkinle... Mutlu bir hayatın 7 ön... En büyük şifre hatası! Ntv biss şifresi Akıl Almaz Gıda Hilele... Küçük Orucuk (orcuk) Köyü Güzel Sözler İlginç Haberler Kürşad Şahin - Oltu Be... Dünya'da En Hızlı Koşa... Hayvanları çok seviniz!.. Dünyanın en şanssız ka...
Etiketler
Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi Oltu Lisesi mesleki bilgilendirme semineri Kur'an İbrahim suresi Araplar Allah BDP Eşbaşkanı KCK muhtırası PKK-MİT müzakereleri Giresun başörtüsü yasağı Ada hastahanesi beyin cerrahi servisi Serdarlı Pehlivanlı HES Ödük Vadisi Bağbaşı Tortum Cumhuriyet Mahallesi Berber İsmail hava ambulansı Çamlıbel Köyü kalp krizi Şahismail Acar namaz Âlemlerin Sultanı Peygamber Efendimiz teravih dua Mehmet Ağar ordu Cuntacılık darbecilik solcular Atatürkçüler Kürtler subaylar Yahudiler kutsal kitap Ester atalar soykırım İsrail Artvin Çoruh Nehri Deriner Barajı
Haberler