Bu Kur'an; kendisiyle uyarılsınlar, Allah'ın ancak tek ilâh olduğunu bilsinler ve akıl sahipleri düşünüp öğüt alsınlar diye insanlara bir bildiridir. (İbrâhim 52)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu Ticaret Meslek Li... Avukat Mustafa Demirba... Erzurum 2. Amatör Küme... İlginç bir habercilik ... Halil İbrahim Aksay'ın... Anadolu Lisesi Öğrenci... "Kaymakamlık Başöğretm... Erzurum TBMM'ye Bu Gün... İbrahim Erkal ve Gıyas... AÜ Araştırma Hastanele... Komşuluğun Erzurum'da ... Oltu için eğlence komp... Geleneksel Kırdağ Şenl... Kaymakam Çobanoğlu dem... Cepte 'hediye kazandın... Oltulu hanımlardan öğl... Oltulu çiftçiler Bursa... Şenkayalılardan Aksak'... CHP Adayı Palandöken'e... Oltulu Âşık Mevlüt İhs... İnancımızı Lütfen Kur'... Fatmagül'ün hiç suçu y... Eyüp Can'ın yolu Çok Evlilik Biliyor musunuz, bunla... Bayram Tebriği Kürtaj konusu ve Kur'a... Yeni Anayasadan Müslüm... Hakimler ve Savcılar a... Vasiyet Hadisler İtikadi Konul... Adalet üzere konum bel... Siyasetçi Başörtüsü ve AKP Türk usulü... Erbakan'ın Kurtulmuş i... KUDAKA Kurban kesimine bakmak Ölümün Eşiğindeki Çocuk Rüya Tabiri Ve Günümüz... Zaman kafalarımızın iç... Dünyanın en sağlıklı s... Evlilğin dili olup kon... İlginç bir gözlem! Allah ilmini ne zaman ... Hedefi yarım asır muht... MEB, okul müdürüne 40 ... Doğru olmadığının yanı... Baba - kız diyaloğu Bir Miniğin Ramazan Gü... Kadın milleti adamı bö... Bütçedeki masrafları k... Bir de Bale Yapmayı De... Soğan Hırsızı Evlilikten sıkıldınız mı? Burundan nefes almak s... Sevgi Nedir? Turkçe Kullanım Kılavuzu Araçta yakıt tasarrufu... Özlü sözler
Etiketler
oltu gazetesi siyahinci kolye zümrüt tespih yüzük öğüt almak kolaylaştırma Kur'an Allah rehber Avrupa Bürosu vicdani red Tuğba Tekerek EBCO Avrupa Konseyi Yeşilyurt köyü karikatür katil ayı İspir Emine Beder asırlık çınar yemek uzmanları Uzundere maç Pasinler meydan dayağı hakem tatil skor gizli güçler İHD tehlikeli oyun saldırı işçiler çerçiciler direniş köylerimiz karayolu modern yaşam 1. yerleştirme sbs seviye belirleme sınavı sonuçlar tercih Oltu Şenkaya Uzundere Tortum kurtlar domuzlar Erzurum popülasyon Olur
Haberler