Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Kupada Şampiyon belli ... Erzurum'da Ak Parti Yü... Bordo Ocakbaşı Oltu Şu... Oltu Havzası 3. Gelene... Oltu'ya Kurt İndi... Yasin Haşimoğlu ve Ata... Oltu Halk Eğitim Merke... Oltu Anadolu Lisesi bu... Şenkaya'da İhtiyaç Sah... Atatürk İ.O.'ndan yard... Kenan ve Ender Üstün'ü... Sağanak yağış Oltu'nun... Akşar'da kamyon dereye... Tortumspor da 25 Mart ... 25 Yıllık Müdürün Vedası Oltu'da intihar etmek ... Oltu'da Çarşamba Yoğun... Oltu'da yeşil kartlar ... Münazara yarışmasına i... Ramazan pideleri iftar... Ölümün Eşiğindeki Çocuk Devletin kirli tarihi Sana bir müjdem var CHP Başörtüsü ve AKP Sevmek mi, yoksa sevil... Dersim Korsan yazılım kullanm... Faili meçhul ve özerklik Sponsorlarımız HSYK atamaları Karar Yağmuru önceden bilmen... CHP'nin Değişmesi Mümk... Milli irade, Balbay ve... Değişmez madde yoktur Allah elçisine, sen ol... Kur'an da Mirasın Dağı... Meteorolojide yeni dön... Vicdansızlık Alkol düşkünlerinin ço... Espiri anlayışımız kıt... Kimi kandırıyoruz? Pac Man'ın son durağı:... Günü Yakala, An'ı Anla... Dinler Arası Diyalog V... Bilgisayar teknisyenin... Bırakın düşsün... Oltu'daki hoyrat binal... Çocuklarınızın böbrekl... Masaüstünü canlandırın! İnternette bu 10 şeyi ... Araba alırken nelere d... Ehl-i Kitap Arasındaki... Hakkın Yerini Batıl Al... İlginç bir CV Çok ilginç bir olay Win 7'de anahtar sorunu! Kadınlar neden ilgisiz... Dostluk
Etiketler
şair Cevat Vural ilçe merkezi tarla kurak en sıcak yaz çayır Oltu Çayı sitemiz oltu gazetesi tavsiye et bağış mektup bakan kayıt parası Ömer Dinçer okul müdürleri talep Ramazan muhtaçlar Şenkaya ihtiyaç sahipleri iftar erkek yurdu temel Aslanpaşa Camii Mustafa Ağırman Oltu Birlik Beraberlik Vakfı Oltu İlçe Müftüsü Cenaze Hizmetleri Kursu Oltu Halk Eğitim Merkezi sanayileşme demir-çelik sektör dünya demircilik mesleği Oltu Anafen Dershanesi örnek davranış öğrenciler öğretmenler Somali öğrenciler okul MEB Milli Eğitim Bakanlığı kitaplar ilköğretim sığır karaman ırkı köylüler yardımlaşma Oltu dayanışma koyun SYDV
Haberler