Ey insanlar! Hiç şüphesiz, Allah'ın vaadi gerçektir. Onun için bu basit yaşam sizi aldatmasın. Ve sakın o aldatıcı (şeytan), sizi, Allah ile aldatmasın. (Fatır 5)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Yönetim Futbolculardan... Geleneksel Kırdağ Şenl... Oltululardan Sağlık Ba... Oltu'da Uyulmayan Siga... Oltu Belediyesi Şehir ... 200 Kişilik Kız Yurdu ... Uzunoluk'taki Yavru Si... Oltu'da Figür Heykel B... Öğretmen Ruhi Akpınar'... Oltu seni unutmadı... Oltu'da 30 Ağustos Zaf... Doktorun acil görmediğ... Kenan ve Ender Üstün'ü... Dayakçı kocadan polis ... Emekli İlçe Milli Eğit... İşletme Müdürlüğünden ... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Oktay Öztürk'e Şenkaya... Proje hazırlayan eğiti... Mart ayı 'Ayın Öğretme... Kadınların makyaj sırrı Kur'an'a yaptığımız sa... Adaletsizlikte bizleri... Kur'an da geçen kıble ... Rabbe Yakarış (Dua) Vesayet biterken Politika ve çocukluk İli Oltu, İlçesi Narman Medya ve madalya Anıtkabir'i yatıra çev... Korku Hani tecrübesiz askerl... Son Dönemlerde Gençlik Deli pöstekisi 2010'da darbe Ayıptır, günahtır, zul... Yasakları çoğaltalım Bizi Yönetecekleri EHİ... 'Mayına altı şehit' ha... 'İmam hatip' kadar taş... Sözleşmeli öğretmen ok... Fazıl Say esprileri Akdeniz 20 cm yükseldi Bilgisayar kendiliğind... Bu Formülleri Yazıp Sa... Kadınlar da Aldatır! Sevgi Nedir? Yok öyle zeytinyağı gi... Küçük kızın hikayesi (... İlginç bir test, mutla... Oltu'daki eğitim kurum... Tebbet Suresi, Meal ve... Dersim isyanı Kız bebek isteyene seb... Haftanız neşeli geçsin Muhsinler ötelerden ha... Arabadaki çizik ışınla... Bayanların kalbini kaz... Ölüm Yardımı Ödeneği Bir Defa Geç Gelince
Etiketler
Şenkaya keskin nişancı Göle PKK kırsal operasyon PKK şike Türk aydınları Kürt aydınları Apo Somali bağış ilçe müftülüğü Olur ilçesi yardım kampanyası kilo vermek İç Hastalıkları Uzmanı UNO kalori Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay Kardiyolog ekmek stand-by İlköğretim öğrencileri cep telefonu kulaklık Aksu Kapı trafik kazası köprü viraj kavşak trafik kazası hayat Şenkaya karayolu Oltu Pehlivanlı HES protesto kadın Tortum belde kaya kafa tavuk düşman kırım kongo kene kanama bayram sabahı hafif kahvaltı beslenme uzmanları Ramazan bayramı
Haberler