Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'nde Mezuniyet Coşkusu

Oltu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 20'nci dönem mezunlarını verdi. 2010-2011 Eğitim yılında okuldan mezun olan öğrencilere spor salonunda mezuniyet töreni düzenlendi.

Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda velinin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Okul Müdürü İkamettin Kaya, açılış bölümünde yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri kutlayarak, başarılarının devamını diledi. Mezun olan öğrencilerden Sibel Yıldırım'ın "Her şey gizli" adlı şiiri okumasının ardından okul bayrak ve flama devir teslim töreni gerçekleştirildi. Okul flamasını mezunlar adına Zeynep Bengü 11.sınıf öğrencileri adına Zeynep Akçay'a, bayrağı ise mezun öğrenciler adına Azize Teke 11.sınıf öğrenciler adına Ersin Dursun'a teslim etti. Törende daha sonra okul öğretmeni Süheyla Taşçı tarafından hemşirelik andı okundu.

Okul birincisi olan Sümeyra Yıldırım mezunlar adına konuşma yaptı. Ardından diploma törenine geçildi Okul birincisine diplomasını Oltu Kaymakamı Fatih Çobanoğlu verdi. Törende ayrıca dereceye giren öğrencilere birer plaket verildi.

Programda Okul müdürü İkamettin Kaya bu sene emekli olacağını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslan'a teşekkür plaketi verirken, diğer öğrenciler diplomalarını kurum amirleri ve okul öğretmenlerinin ellerinden aldılar. Tüm öğrenciler diplomalarını öğretmenlerinin elinden alırken, yalnızca Demet Albayrak adlı öğrenci, diplomasını babası Yusuf Albayrak'ın elinden aldı.

Öte yandan programda okulun düzenlediği yetenek yarışmasında birinci seçilen Sevgi gurubu sahne aldı. Okul öğrencilerinin hazırlamış oldukları folklor gösterileriyle birbirinden güzel solo ve koro şarkılarla devam eden program ailelere unutulmaz dakikalar yaşattılar.

Oğrencilerin hazırladıkları Orcuk köyü Ballıca Köyü Kaleboğaz köyü komedi dans gösterisiyle salonun dolduran misafir ve velileri kahkahaya boğdu. Salonu dolduran öğrenci velileri ise çocuklarının mezuniyetlerini büyük mutluluk içerisinde izlediler

Program sonrası okul kantininde konuklara ikramda bulunuldu.

(Erzurum İHA)

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Şenkaya-Oltu Karayolun... İlçemiz Esnaflarından ... Oltu'da şiddetli rüzgâ... Oltu ve Şenkaya Hayvan... Teyo Pehlivan Oltu'da ... Oltu 25 Martsporun şam... Zeki bir çocuk, anne-b... Oltu Lisesi'nden Büyük... Ak Parti Oltu İlçe Teş... Guatr hastalığı korkul... Kışın habercisi Kuşbur... 25 Oltuspor Karşısında... Orman yangınlarına yön... Tortumspor da 25 Mart ... Doğu'nun Fidan Kaynağı... Yasin Haşimoğlu İ.O. O... Oltu'da Emniyet Teşkil... İlçe Milli Eğitim Müdü... Erzurum'da Yetiştirile... Öğretmen Not Defteri K... Saat Kulesinde Zemzem ... Guardiola'dan başarı i... Kürtlere haksızlık ve ... Gerçek Din, Kınayıcını... Kur'an mı temel belirl... Halk Partisi Alayımız bidon kafayız... Sübyanla evlilik, çoke... Kur'anda Nesih Edilen ... E adınızı koyalım artık Doğru söyleyeni ipe çe... Yıldönümü Nur cemaati mensubu ka... Ramazan Ayınız Mübarek... Genelkurmay başkanına... Anlamak Ciddiyet Prenses gibi büyütülen... Anneme kobay olduğumu ... Kader konusunu Kur'an ... Çok ilginç, 12 kişi 13... MEB: Bayrak törenlerin... Tertemiz İnternet İçin... RSS Nedir? Memurun 5. dereceden y... Bilgisayar Ne Kadar El... Matematikte başarıyı a... Öğrencilerden Erzurum ... Microsoft'tan özel bed... Firefox'a grafik dopingi! Ahirette 2 kadın!! Bakıma muhtaç özürlüle... Bunları yapın, formda ... Forumda yeni mesaj modu Erkekler şiddeti hak o... İlaçları yemeklere gör... Babalık izni 3 günden ... Dünya'nın en ilginç bi... Zenginlik, başarı ve s... Çocuğum hasta, refakat...
Etiketler
Şenkaya kurtlar Erzurum popülasyon domuzlar Tortum Uzundere Olur Galatasaray Zekeriya Öz Federasyon Mehmet Berk Savcı temiz futbol estetik hat sanatı yazı arap harfleri harf Yasin Haşimoğlu SBS sonuçları Betül Tanrıver Karabekir keskin nişancı kırsal operasyon PKK Göle Şenkaya The Economist Türkiye milli gelir kanlı saldırı barbar Aksu Kapı kavşak viraj trafik kazası köprü kontür şikayet emniyet dolandırıcılık cep telefonu vatandaş Volvo Şerit Takip Sistemi Trafik İşaretleri Okuma Sistemi Aktif Şehir İçi Güvenlik Sistemi Ayarlanabilir Hız Sınırlandırıcı Mercedes Ford General Motors Oltu Öğrenci Meclis Başkanlığı Oltu Anadolu Lisesi Şube Müdürü Sayın Burhanettin Akkuş
Haberler