Allah, aklını işletmeyenlerin üzerine pisliği (rics) yağdırır! (Yunus 100)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Öğretmen Hüseyin Yiğit... Oltu'da bayram havası Oltu'ya yapılacak lise... Oltu, Malazgirt'ten be... Fırtınada uçan Endüstr... Oltu 25 Martspor, göz ... Oltu'nun Acı Kaybı: Gö... Sağanak Yağış Oltu'ya ... Oltu'da resmi müdür at... Oltu Muhtarlar Derneği... Sırrı Öztaş'ın eşi İkb... Temel fıkrasını aratma... Bakan Akdağ, Şenkaya'd... Cumhuriyetin 87. yıl d... Emekli öğretmen Kemal ... Bir zamanlar 'Kesim Kâ... İki Haftalık Gelin ve ... Milli Şair Mehmet Akif... Oltu'da başarılı öğret... İlk yarı finalist Hali... Herkes Eşittir Bingöl ve AKP Fatmagül'ün suçunu bil... Böyle Nereye Kadar?.. Leman Hanım Teyze, ver... İstifanızı kabul ediyoruz Muhalefetin kaos planı... Sol Kemalistlerin oldu... AK Parti'yi tarihe göm... Hucurat 14. ayet ve al... AK Parti'yi övmek ve e... Kürt şımarıklığı AKP-CHP koalisyonu Başörtüsü ve AKP Niçin hala sözleşmeli ... Anayasa ve vicdan Takım kongre havasına ... "Çetin Amca"yı anlattı Kılıçdaroğlu ve Tekin ... Kur'an'ı zor anlaşılır... Lise ile ilköğretim öğ... 26 Meal Bir Arada - Me... Vatandaş "Türk Osman" Ben ciğeri beş para et... Flash Belleğinizi Bilg... Doğu'da lakap kullanımı Araçlar/Klasör Seçenek... Gece Gündüz Sinirlendiğimizde Emniyet Teşkilatının 1... Yüzük parmağı uzun ola... Peygamberimiz hayatınd... Arıtaş Köyü Cep telefonu kullananl... Komik Minibüs Hatıraları Reklam Yazarı Şair Ha... Yeni doğan bebeklerle ... Kız ile Erkek Başbaşa ... Ey Oltu'nun Sevgili Ya... Geyik Muhabbeti
Etiketler
müftü herg cağ kebabı başkan heykel susuzluk put Anti-militaristler Balyoz Ergenekon Eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner sorun tartışma çözüm arıcılık mayonez sos mısır Türkiye Oltu nar ekşisi bardak ketçap hafızlık icazet Sağlık Meslek Lisesi Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler Oltu İlçe Müftülüğü Oltu İlçe Spor Müdürlüğü Atatürk Üniversitesi hazırlık Kursları Lokman Güney Beden Eğitimi ve Spor Özel Yetenek Sınavı Erzincan Üniversitesi mesleki bilgilendirme semineri Oltu Adliyesinden Sulh Ceza Hâkimi Oltu Lisesi Kaplıcalarspor temsilci Erzurum Erzurumspor tff federasyon Oltuspor örnek davranış öğrenciler Somali Oltu Anafen Dershanesi öğretmenler
Haberler