Kendileri için Allah'tan başka ne bir dost, ne de bir şefaatçi bulunmaksızın, Rab'lerinin huzurunda toplanmaktan korkanları, Allah'a karşı gelmekten sakınsınlar diye, onunla (Kur'an ile) uyar. (Enam 51)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Geleneksel düğünler yo... Kısa süreli esen rüzgâ... Oltu'da öğretmenler if... Oltu'nun Yeni Gazetesi... Oltu'da trafik kazası:... Oltu Müftüsü İmamoğlu:... Oltu Kaymakamı Yaran: ... Kırkıncı hoca bunları ... Oltu Halk Eğitim Müdür... Federasyondan 25 Mart ... Bir etoburun rüyası Temel Vural'ın 'Oltu H... Minik serçe yavurusunu... Erzurumlu Halk Ozanlar... Asuman Bayrak bölge ta... 25 Mart Oltuspor 90+3'... Oltu'da resmi olmayan ... Emrah Yıldırım'ın Amca... Minikler, Eğitim Öğret... Geçen yıl elinden kaçı... Pusu Öksürüğe karşı ıhlamur... Ahhh, ahhhh Türkiye'nin 10 Harikası Tanıyın bu ikiyüzlüler... Üç Sarı Gül Yaşananları sorgulamay... Muhtıra veremediler is... Sahte özgürlükçüler yü... Çocuğa başarılı olmayı... Gerek yok ki... Bacak arasından ateş Devlet yardakçılığı ve... Aykırı fikirlere taham... Wikileaks'e ne kadar g... 89 yıl önce 'üniter' d... Hiçbir şey ve hayat Libya ve Susurluk Sponsorlarımız Allah'tan ve O'nun Aye... Beyin ne iş yapar? Dua İnternetten siparişte ... 112 Acil Servis'e her ... Facebook Gizlilik için... İlginç ve Hikmetli Tav... Öfkenizi kontrol etmen... Bu lisede 2 yıldır zil... MEB '2009-2010 Öğretim... Bakış Açısı MEB'den sınıf öğretmen... Anasayfa Haberleri Aydın Menderes babasın... Borsa nedir diye merak... Bugünkü eğitim sistemi... Alerjik hastalıkların ... Böyle aşk görülmemiştir Sanalda dürüst olmak m... Hayatımızı Yılana Dönü... İnternet çocuğunuzu ku...
Etiketler
yaz tatili hediye kitap reyon çocuklar Ak Parti Gençlik Kolları moral yemeği Şenkaya askere giden Şırankes piknik yeri yaralı şahin koruma eczane vatandaş veteriner Oltu Cemalettin Yıldız Gökçedere İlköğretim Okulu ilçe birinciliği deneme sınavı 2011 SBS hindistan cevizi normal insan dolar 24 parmak Kübalı Hernandez Garrido Nevzat Durmaz Şair Necdet Durmaz Oltu Belediyesi Derekapı Köyü dernek sosyal yardımlaşma Meşe Şenlikleri dayanışma Tortum Serdarlı Ödük Vadisi Pehlivanlı Bağbaşı HES Hınıs deprem hafif şiddette Kandilli Rasathanesi jandarma nişanlı kamera
Haberler