Tıpkı o bölüşenlerin, O Kur'ân'ı parça parça edenlerin başlarına indirdiğimiz felaket gibi Rabbine andolsun ki, onların hepsini yaptıklarından dolayı hesaba çekeceğiz. (Hicr 90-93)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
25 Yıllık Müdürün Vedası Minikler Futbol Turnuv... Okul Aile Birliği bağı... İstanbul'da Aranan Suç... Oltu Anafen Dershanesi... Oltu Çayı coştu bir kere Mucidini öldüren 5 buluş! Oltu Lisesi Voleybol T... Gökçedere İ.O.'nda Muh... Tortum Şelalesi İlgisi... Sınava Hazırlanan Çocu... İnsanlar merhametle güzel Eski Belediye Başkanım... Cevdet Babacan'ın Anne... Başkan Ziyrek, Başarıl... 8. Sınıflar arası bilg... Oltu Cağ Kebabı ve Olt... Ev Alırken Dışına Deği... Erzurum'da Dernek Sayı... Necmettin Bektaş Vefat... Tüm Ehli Kitabı Hoşgör... Oktay Ekşi'nin istifası Önce samimiyet testind... Kılıçdaroğlu ve OdaTv "Yaşayan Kur'an" Kitab... Kendimizi temize çıkarmak Sorunları çözerken yap... Sık Yapılan Hatalar Aykırı fikirlere taham... PKK Hedef Göstermeye D... Ben 'Hayır' Diyeceğim Nahl ve Ankebut 43. ay... Havale Geçiren Çocukla... Üç Aylar ve Mübarek Ge... Gülünçlük Öğretmenler ve İmamlar Ulusalcılar nasıl Kürt... Bir öneri... Ne işin var o otobüste? Bakara 174. Ayet Ve Al... Bütün suç beyinde Eğer Dünyada yüz kişi ... İnsanlığın dijital hay... Romatizması olanlar bu... Yeni HTML kuralları Depoyu fulleyin derken... Nikahsız ilişkiler huz... Kış hastalıklarından k... Su konusunda doğru bil... Erkeklerden istemenin ... Belediye başkanı ile b... En çok kullanılan inte... Yeniden başlat, düzelsin! Yurtiçi ve yurtdışı gö... Lavaboya dökülen 1 lit... MEB, 2 yönetmeliği yür... Harika bir hikaye Çoklu zeka gelişimi iç... Cimrinin Cömertliği Yeni nesil internette ...
Etiketler
Cemalettin Yıldız Gökçedere Köyü amca vefat Suriye İngiltere demokrasi Dünya Yunanistan cennet Norveç faşist MHP Neşe Düzel Bengi Yıldız özerlik DTK KACK BDP Kürdistan CHP AKP Gökçedere Köyü Fatih Çobanoğlu Oltu Kaymakamı Oltu Özel İdaresi parke taşı Bursa Emekli Öğretmen Cihat Karaca Gülten Karaca Karabekir Mahallesi Futbol Federasyonu şike soruşturması Aziz Yıldırım teknik takip Başbakan Erdoğan Fenerbahçe bereket Oltulular oruç bayram Ramazan sağlık Kur'an huzur namaz Oltu Anadolu Lisesi Oltu Öğrenci Meclis Başkanlığı Şube Müdürü Sayın Burhanettin Akkuş İsmail Ayyıldız Başaklı Köyü Hasan Ayyıldız Cumhuriyet Mahallesi Cemaleddin Yıldız Gökçedere İlköğretim Okulu Okulu-Aile birliği Yıllık Olağan Toplantısı
Haberler