Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Yardım Etmek İsterken ... Oltulu Bayanlardan Sev... Halter Şampiyonu Damla... Faturayı ödemeyen Oltu... 8. Sınıf SBS Sonuçları... Sürekli kişisel sorunl... İnternetten hakarete 6... Oltu Şefkateli Derneği... Yaralı kekliği iyileşt... Milli Şair Mehmet Akif... Oltulu çiftçiler Bursa... Oltu'da bilgisayar tek... Kur'an'ı Güzel Okuma Y... Belediye Başkanı ve Me... Oltu yeni bir işyeri d... Erzurum'un Yüzde 55'i ... Ak Parti Narman İlçe B... Doğu'nun Fidan Kaynağı... Her İlçeye Böyle Kayma... Oltu 25 Martsporun şam... Darbe Süreçlerinde Med... Ama ne taslak! İnme Siyasi Pozisyon Niye Mahkeme Başkanı mı, ya... Kemal Kılıçdaroğlu - A... Kur'an gerçekten anlaş... Nisa Suresi 43. Ayetin... Bakara Suresi 196. Aye... Ruşen Çakır'a fena çaktı! Yılmaz'ın bakkal hesab... Akciğer Kanseri: Genel... Sertlik ve zekâ İlk Taşı Günahsız Olan... İkilem İlke Tanımlamalarımız İntikam  Ayna ayna güzel ayna! Kız ile Erkek Başbaşa ... Loco'yu tamamlayabilir... Giriş Odaya kaç kez gitmeniz... Bir Rüyanın Ardından G... Alzheimer tüm dünyada ... ABD'de bir lise müdürü... Firefox 4'te dikkat çe... Saadet Partisinden seç... Beden Dili Hocaların işini pratis... Evlilik aşkın sonu değil Hayatta iki şey geri a... İletişimde gürültü Yeniden Başlayabilseydim Ağız kokusunu önlemeni... İnsanın Değer Arayışı En küçük tek zengin sa... Mutluluğun sırrı yürüm... Hangi rakam...
Etiketler
Selman Demirel Oltulu Niğde trafik kazası üniversite öğrencileri Bor Oltu Anadolu Lisesi TOKİ evleri bina Bölge Trafik inşaat Oltu Cumhuriyet İlköğretim Okulu Güney İnşaa Karabekir İlköğretim Okulu yangın Kaleboğaz Köyü ahır samanlık ev Hükumet meydanı saat kulesi İbrahim Ziyrek Oltu kaymakamlığı kolye oltu gazetesi yüzük tespih zümrüt siyahinci trafik kazası Çamlıbel Köyü Yiğit Sürbahan Oltu-Erzurum karayolu K.Orcuk Köyü hayvan öldü otlatma çarpma çoban yıldırım Kürt aydınları Türk aydınları Apo şike PKK Cankurtaran Mezarlığı vefat Aslanpaşa Camii Abdulkadir Taşkın Ziya Taşkın emekli imam
Haberler