Gerçekten bu Kur'an en doğru olan yola götürür ve iyi işler yapan mü'minler için büyük bir mükâfat olduğunu ve ahirete inanmayanlar için elem dolu bir azap hazırladığımızı müjdeler. (İsrâ 9-10)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
İnternet kafelere sıkı... Oltu'da Çarşamba Yoğun... Öğretmen Liselerinin k... Hava Ambulansı ile Olt... Baharın müjdecisi 'Kar... Oltu'daki elektrik kes... Narman hafta sonunu Ka... Öğretmen Not Defteri K... Piknikten dönen öğretm... Oltu'da kaldırım ve yo... Birinci sınıflar için ... Erzurum 2. Amatör Küme... Ayşe Ana Kız Kur'an Ku... Aldı tavuğu, buldu altını Oltu, Vergi Mükellef S... Şenkaya'da 1 Çocuk Kar... Erzurum 2. Amatör Küme... Polislerden miniklere ... Oltu Esnaf Kefalet Koo... Ucuz kömüre talep patl... Kayıp kuşak Kaf Suresi 45. Ayet ve... Kadınların erkekleri g... Kural tanımayan çocuğa... Bir kaç trilyon dolarl... Patlama Önder Sav'ın korkunç i... Ulus, millet, Sakarya Onlar Milli irade, Balbay ve... Evliliği sona erdiren ... Ümitli Kurbağa Generaller, obua ve yaşam 10 soruda "temiz futbo... Yaşayan cunta Büyük Çalmak Cehalettir CHP ne zaman ciddiye a... Ani'de namaz, Balgat't... Bayram Ha! Koyun, maymundan daha ... Küçük Kusur Stres ve öfkeyle başa ... Reha Muhtar'dan incile... Anne sütüne en yakın s... Araf suresi 170. ayeti... Buraya onun adını yaz Kaldırdığınız içeriği ... Malboro'nın İlginç Hik... Bakmakla görmek arasın... Bir Rüyanın Ardından G... Bütün suç beyinde Kadınların ince zekası Reklam Yazarı Şair Has... Google, Translate'ye T... Mektup Bu soruyu çözmek için ... Bir Dilbilgisi Sorusu Tandır, hem aile hem k... Twitter artık Türkçe!
Etiketler
mürid istismar cinsel şeyh hapis vaad cennet oltu gazetesi din işkence Kurtuluş Tayiz İskoç duşu Ahmet Altan milletvekili kürt siyaseti barış savaş sivrisinek yağışlı hava sağanak yağış mevsim yağmur Hükam sağanak Olur Oltu sel voleybol turnuvası Oltu Kız Meslek Lisesi Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şampiyon yol denetimi sivil demokrasi askerî araç PKK JİTEM köylerimiz modern yaşam karayolu direniş çerçiciler delam düğme göğüs cemiyet hurafe Kur'an peygambere itaat ayet sure Allah stand-by kulaklık İlköğretim öğrencileri cep telefonu
Haberler