Allah, gökleri ve yeri, ikisi arasındakileri altı gün içinde (altı evrede) yaratan sonra da Arş'a kurulandır. Sizin için O'ndan başka hiçbir dost, hiçbir şefaatçi yoktur. Hâlâ düşünüp öğüt almayacak mısınız? (Secde 4)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Gökçedere İ.O. 2011-20... Yine Aksu Kapı Kavşağı... Başkan Ziyrek: Güzel i... Oltu Şefkat Eli Derneğ... Oltu'da Özel İdare Bak... Emekli Kd. Başçavuş Ha... Cumhuriyet İlköğretim ... O'nu, anlamalı ve anla... Nihayet Evimizde de Ka... Erzurum'da göz zinası ... Askıdaki Ekmek 15 Bini... Şenkaya'da Trafik Kaza... Beyaz kâbus kendini gö... Atatürk Üniversitesi, ... SGK, vatandaş odaklı b... Kaçak Avcı Oltu Jandar... Oltu, son yılların en ... Gökçedere İ.O. Deneme ... Fırıncı Yunus Usta'nın... Zaman, 25 Mart Oltuspo... Dekolte ve ağır tahrik Kılıçdaroğlu'nun sessi... Deli pöstekisi Ümit ve kuşku YSK davetiyesi: TBMM'y... Türkiye'nin Kaybolan Y... Savaş hile midir? Anadilde eğitimi savun... Eğitimde dayak öldü, A... Şaşırdınız demek... PKK'nın intiharı Karalayıcı Söz Yaradanı hissedebilmek Şeytanın Özelliği: Tevil Amaç Askerlik 19 Aralık'ın yargısız ... Kişisel Gelişim Dini Din Müteahhitleri Böbrek taşlarına karşı... Memur ismini hatalı ya... Bir kuşun cinsiyetini ... Bir tebessüm hikayesi Dünyanın en büyük köpeği El yıkamak, öldürücü h... Türkiye'de mesleklere ... Fide Kural Kitapçığı Forumda "Bu Mesajı Sil... Kadın-Erkek aradaki fark Uçak kazalarında en ri... Karadenizli bir babada... Nefesinizi suda ne kad... Fen ve Sosyal Bilimler... Günde bir elma yiyen k... Hayatımızda 1 ve 0 ın ... Okul yakan, okul da iç... Sizce evlilik öğrenile... Babanız yine aşık çocu... Komşuluk Ölmüş... Dünyanın en küçük kızı
Etiketler
Kenan Üstün Bahtinur Akgün Ender Üstün Bayburtlu Refika Üstün itirafçı HSYK hukuk Kandil Genelkurmay savcı siyaset PKK İslam Cumhuriyeti Cüneyt Özdemir Cumhurbaşkanı Canan Arıtman Radikal Ahıska Türkü kilit parti Çukurca silvan müzakere Türk çocukları Ömer Dinçer kayıt parası bakan genelge okullar bağış diploma parası Erzurum Fen Lisesi Narman SBS ilçe birincisi hadis vatandaş dünya ibadet Rabbimiz seccade Oltu Devlet Hastanesi protez Zülküf Kaya başhekim ses telleri entelektüel ırkçılık Kürt zorbalık sırdaşlık Türk biat Oltu Kaymakamı çeyrek altın SBS Fatih Çobanoğlu derece ödül
Haberler