Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. Hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. (Maide 54)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Narman'da yüksek geril... Oltu ormanlarındaki sa... 2011'de 7. sınıflar iç... Emekli Kd. Başçavuş Ha... Erzurum'da Kadınların ... Olur Şehidini toprağa ... Gökçedere İlköğretim O... Kutlu Doğuma özel ücre... Erzurum Oltulular Dern... İrfan Yıldız ve Hacer ... Talihsiz Kaza: Odun Kı... Bu adamın tam 24 parma... Yibolar Arası Bilgi Ya... İşte Yılın Örnek Babası Oltu Devlet Hastanesi'... "Trafik denetlemelerim... Oltu Eski Kaymakamları... Oltulu yosunlu su mu i... Temayül ve Mülakat Tam... Olurlular Akdağ'da bul... Kur'an'ın bizlere öner... İslam İnancında Fetva ... Sabun Furkan 63. ayet ve biz... Yanlış duruş Operasyon ve Balyoz Bitiş Yargıtay'a üye olacaktı Önce samimiyet testind... Peygamberimizin Kur'an... Kim modern, kim değil Tahta At Sultan şöyleydi, böyle... Ümit ve kuşku Hadisler Ayetlerin Hük... Bir Erkek Eşine, Üç Ke... Halk Partisi Generaller Deprem, ırkçılık ve 301 Yeni Doğan Çocuklarda ... Forumda avatarı olmaya... Allah ilmini ne zaman ... İnsanlar niçin gıdıkla... Alternatif İntihar Met... Dinde Bölünmenin Acısı... 367 Kararı Dünya'nın en ilginç bi... Evliliği ayakta tutama... Mizah gençlere hitap e... Modern eğitimin yanlış... Otomatik vitesli araç ... Amway ve benzerlerinin... "Her şey" ayrı mı yazı... İşini Severek Hayatını... Kanseri uyandırıyor Verimli çalışmanızı sa... Alkol, uyuşturucudan b... Tekvir Suresi, Meal ve... Diyarbakırlının şikaye... Can alan bariyerler ar...
Etiketler
oltu gazetesi vezir satranç mat kale şah oyun piyon Firavun İbrahim Kur'an Haksöz Haber Murat Kayacan Ahmet Aydoğdu Cumhuriyet Mahallesi Güzelsu Köyü Mehmet Aydoğdu Mogadişu ilahiyatçı Müslüman temel hak ve özgürlükler hukuk Aksukapı dağıtım izni minübüs yaralı askerler Kandilli Rasathanesi Hınıs deprem hafif şiddette israf put zulüm Oruç Baba Türbesi Ramazan iman iç hastalıklar Kaynak Köyü Tortum Şelalesi Atatürk Üniversitesi Şirvaz Çağlayanı Şenkaya Avrupa buğday yatırım aracı tarımsal yakıt,Birleşmiş Milletler tasarruf Atatürk anıtı Oltulu öğrenciler Oltu Kalesi teröre tepki yürüyüşü Atatürk Caddesi Oltu Emniyet Müdürlüğü
Haberler