Ey iman edenler! Sizden kim dininden dönerse, Allah onların yerine öyle bir topluluk getirir ki, Allah onları sever, onlar da Allah'ı severler. Onlar mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı güçlü ve onurludurlar. Allah yolunda cihad ederler. Hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. (Maide 54)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
KÖY-DES'le Erzurum'un ... Oltu T Tipi Kapalı Cez... Oltu'daki Cumhuriyet R... Aman dikkat Su sayacın... Müdür Yıldızdan ağabey... Hacı Hasan Tosun Vefat... Nisan yağmurlarıyla bi... Narman'nın da hastanes... Oltu'da trafik kazası:... Narman'da Polis Haftas... Tortum Şelalesi İlgisi... Öğretmen Abubekir Akbu... Şefkateli Derneği'nden... Başhekim Kara Göreve B... "Trafik denetlemelerim... Erzurum Genelinde SBS ... Oltu Anadolu Lisesi ve... Bayram'a sayılı günler... Seçimi Bilen Şirketin ... Öğretmene 'başarı sorg... Ölümün Eşiğindeki Çocuk 53 milyon Türk de 13 m... Kader konusunu Kur'an ... CHP'yi kim ikna etti? HSYK yapımı bir drama Şifa kaynağı 'keçiboyn... Ali topu Mizgin'e de a... Yeni bir tutarlılık ve... Anneni mi seviyorsun, ... 'Analarını satanlar', ... AKP ve PKK Varan 1 Hesaplaşma İran'da Kim Ne İstiyor? Yaz Saati Ne oldu o yedi sivile? Oltu'nun Rüzgârları Becerebiliyorsanız Ati... Güvensizlik Mübarek Ramazan Ayını ... Dünya atasözleri 2918 Sayılı Trafik Kan... Fıkra gibi bir teknik ... PC'deki Flash dosyalar... Bu lisede 2 yıldır zil... Msn şifreniz nasıl çal... Mesajlarınızda fazla k... Nedeni olmayan hastalı... Oltu'daki eğitim kurum... Korsan Cd lerdeki İlgi... Reklâm Yazarı Şair Has... Değişik Bir Oyun TV izleyen çocuk, çocu... Dinler Arası Diyalog V... Kıst maaş hesabında ai... "Bugün" ayrı mı yazılı... 25 Mart İlkokulu Müdür... Türkiye'de kaç çeşit e... Bir saatini alabilir m... Prostat'tan korunmak i...
Etiketler
oltu gazetesi ufuk kırtasiye cep telefonu Güneydoğu Ahmet Altan Taraf gazetesi terörle mücadele Yusuf Albayrak Bayburt Artvin Barajı Çoruh Nehri Erzurum Deriner Barajı Mescit Dağları Narmanlı ressam Leonardo da Vinci ünlü tablosu Mustafa Turanoğlu Mona Lisa Peri Bacaları Oltu Muzafer Çavuş Camisi Camiler Oltu Kolonya Kadir Gecesi Cemaat Gül Suyu Nuray Mert Yıldıray Oğur Ece Temelkuran Kürt açılımı Hilâl Kaplan Yasin Haşimoğlu okul boyandı öğretim yılı Murat Kayacan İbrahim Haksöz Haber Kur'an Firavun günlük yaşam karasaban bulgur döğme bulgur dövme tokmak yarma dibek kuru biber Modern hayat yaşam meslek teknoloji değirmenci
Haberler