Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
İkili eğitim yapan oku... Gırgırına Kankalar'dan... Uçak Yolcularından İlg... Oltu'da Aylık 2 Bin TL... Ak Parti Olur İlçe Teş... Narman'da doğan çift b... Olur'da teknik arıcılı... İlçemizde hırsızlık ol... Oltu Cağ Kebabı Lezzet... Toplumsal duyarlılık S... 25 Mart Oltuspor'a Des... Milleti özgür iradesin... Oltu'da başıboş köpekl... Başarın Dershanesi'nde... Mehmet Akif Ersoy'un H... Gökçedere İlköğretim O... Gırgırına Kankalar Tiy... İşte Oltu'nun 'Hayır's... Oltu T Tipi Ceza İnfaz... Bahçecik Köyü'nden Şah... Karakollar Mahşerin Dört Atlısı Yahudiler ve soykırım ... ABD Elçisi bile görmüş... Gözüm Özümün Penceresi İnsanlar AK Parti'yi tarihe göm... Rota Emniyet'te Fethullahçı... Yeşil Oltu Allah hırsızlık yapanı... İbretlik Hikayeler Necm suresi 19.....23.... Kıble Ne Yana Düşer Özür Dilerim! Tarih ve yalanlar Batıl Lohusa inanışı v... Kadın-Erkek Eşitliği PKK'nın intiharı Yeniden Firefox ve IE'ye hız k... Bakkal Amca Ey Oltu'nun Sevgili Ya... Etkiler ve Tepkiler Ar... Kanser hastalığının 8 ... Öğretmene uzun saçtan ... Büyük Oltu resmi MEB'den Ek Ders Ücreti... Dua Komploculuk Kime Hizme... Geçmişten günümüze çoc... Haftasonu tatili hakkı... Üye Profiline yorum ve... Kayıt bölgesi dışında ... Okul öncesi eğitimcile... Bir fincan kahve Kadınlar da Aldatır! Rus Çarı ile kanal işçisi Doğalgaz sobayı unutturdu Mutluluğun beş basit k...
Etiketler
gazeteciler propaganda baskın Bülent Korucu Genelkurmay Karargâhı Silvan yavru sincaplar cağ kebabı piknikçiler Bayram tatili Uzunoluk Selahattin Demirtaş Emine Ayna Demokratik Özerklik Neşe Düzel google Aysel Tuğluk ömür soğuk bina cephe sıcak mantolama düşen dikkatsiz ağaç ağır Firavun Murat Kayacan Haksöz Haber Kur'an İbrahim Haluk Gümüştabak Kadir gecesi Ramazan İslam âlemi Orgeneral Işık Koşaner Ergenekon Anti-militaristler Balyoz Eski Genelkurmay Başkanı doğal ortam şifa yetiştirilen sülükler alternatif tıp trafik kazası köprü Aksu Kapı kavşak viraj
Haberler