Biz Kur'an'ı, insanlara dura dura okuyasın diye âyet âyet ayırdık ve onu peyderpey indirdik. (İsrâ 106)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Doç.Dr. Halit Ertuğrul... Şenkaya'da 1 Çocuk Kar... Yerli koyun yünü satıc... Şike Parasına Fetva Ve... Akşar'da kamyon dereye... Yasin Haşioğlu İlköğre... Oltu Taşı İş Merkezi CHP Milletvekili Oltul... Hemşerimiz Kenan Koçak... Oltu'da Arıcılık Kursu... Oltu İlköğretim Okulu ... Şenkaya'da Kangallar D... Oltulu Avcılar Narman ... İngiliz öğretmenlere '... Oltu Organize Sanayi B... Bakan Akdağ Oltululara... MHRS sabaha kadar hizm... Yönetim Futbolculardan... Bahar geldi, Oltu'da i... CHP Genel Başkan Yardı... Elçilerin Ortak Özelli... Güçlü Ve Sağlam Bir İm... Şimdi Evlenebilirsin Doğudaki vatandaşın dü... Her şey tekaütlük için Türkiye'nin İade Ettiğ... Salavat getirmek Kıssadan Hisse Alalım.... Atatürk resimleri Eksik demokraside tam ... Aşil ve iki ölü TSK gazeteciliği ve şike İsmail Beşikçi Bir Dön... Bugün Boşandığı kocasına kum... Ahlak ve kaset Avrupa'ya Türk kalmak CHP, ordu ve Hrant Su ne renktir? Müslüman şikâyetçi bir... Üç hikaye - Üç ders - ... Mahallelerimizin yeni ... 'Minik Dadaşlar' inter... Hani benım çocukluğum ... 10 adımda bebek gibi uyku Beyin ne iş yapar? Başarının Sırrı İlginç püf noktaları Bir Defa Geç Gelince Alzheimer tüm dünyada ... Yeni göreve başlayan m... Yalnızlık Halleri... İkinci el ceplere dikkat! Az seyret, uzun yaşa Bir kuşun cinsiyetini ... İyi ki Yaptım Anaokullarında Kız Mes... Sahte kolonya gerçeğin... Gece Gündüz Facebook'u Excel görün...
Etiketler
Erzurum Oltu kar AK Parti Oltu İlçe Başkanı Opet Oltu Sırrı Akbulut Oltu Belediye Başkanı İbrahim Ziyrek Fuat Demir akaryakıt istasyonu Türk Petrol Şahismail Acar Berber İsmail kalp krizi hava ambulansı Çamlıbel Köyü Cumhuriyet Mahallesi Taraf gazetesi Güneydoğu Ahmet Altan terörle mücadele Yusuf Albayrak Nusret Zengin KUDAKA girişimcilik kursu Oltu Esnaf ve Sanatkarlar Odası KOSGEB asfalt işkence seyahat yol çalışmaları karayolları Oltu olumsuz Suriye toz bulutu Erzincan yaşam komuta kademesi Recep Tayyip Erdoğan borsa asker başbakan savcı Ayrılıkçı parti devlet evrensel hukuk Kürt devleti Türk devleti teknoloji Ardahan modern yaşam ayakkabı boyacısı internet
Haberler