Bu Kur'ân, Allah'tan başkası tarafından uydurulacak bir şey değildir. Ancak kendinden öncekinin doğrulaması ve Kitabın açıklamasıdır. Onda asla şüphe yoktur. Âlemlerin Rabbi tarafından (indirilmiş) tir. (Yunus 37)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Attan Düşen Yaşlı Adam... Guatr hastalığı korkul... Oltu Çayı etrafındaki ... Sel Asma Köprüyü Yerle... Çocuklara Cep Harçlığı... Nihayet Oltu'ya da kış... Yasin Haşimoğlu İlköğr... Alabalık Köyü'nden Mur... Ramazan pideleri iftar... Trafik Polisi Çıplak A... Oltu'da Liseler Arası ... Vefa Gecesi Oltuluları... Dostluk ve Kardeşliğin... Hasta kartal okul bahç... Emniyet Müdürümüz Erta... Daha iyi uyumak sizin ... Bahar geldi, Oltu'da i... Kaymakam Fatih Çobanoğ... Olur'da Yapılmakta Ola... Oltu Taşı'nın da İmita... Bravo Gül Hrant'ı öldürdüler, De... Ne yapıyorsun Başbakan Sinirlendiğimizde Nefsini Terbiye Eden, ... Yargıtay Başkanı kanun... Ümitli Kurbağa Kader konusunu Kur'an ... Zor zamanlar Kendini Beyaz Türk zan... CHP'nin Değişmesi Mümk... Söz Medeniyeti Fatmagül'ün hiç suçu y... CHP-BDP İttifakı Paşa "Mehmet"i, karısı... Geriden muhalefet Helal Kesim Aldatmacası. Sol Kemalistlerin oldu... Yahudilerin yaptığı ka... Özür Dilerim! Rastgele haber ve ince... Hangi rakam... Ahilik Teşkilatında Gö... Yetiştirici Kurslarda ... Kur'an ın Emrettiği, N... Kadınlar daha çok kâbu... Gençliğin sırrı Msn Hata Kodları ve Çö... ABD'de bir lise müdürü... Arapların sağ taraftan... MEB, 2 yönetmeliği yür... Türkçedeki en uzun kelime İnsanların en çok mera... Empatinin Tanımı ve Ta... Yumurtaları nasıl kayn... Bir Rüyanın Ardından G... Bu kadarına da pes doğ... Reklam Yazarı Şair Has... Windows 7'ye doping: Ö... Tandır, hem aile hem k...
Etiketler
Çoruh Nehri Deriner Barajı Artvin federasyon demokrat Recep Tayyip Erdoğan başbakan AKP Buhari Haluk Gümüştabak Müslim Peygamber başkan başkan yardımcısı Belediye Meclis üyeliği AK Parti Yakutiye Belediyesi demir parçası görünmez kaza Tortum yolu Aziziye Araştırma Hastanesi İskoç duşu kürt siyaseti işkence barış savaş Ahmet Altan Kurtuluş Tayiz milletvekili Ali Karahasanoğlu Tümamiral Cem Gürdeniz Yeni Akit İtini erlere gezdirten subay Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner Taraf gazetesi Yusuf Albayrak Güneydoğu Ahmet Altan terörle mücadele Firavun İbrahim Murat Kayacan Haksöz Haber Kur'an Narman Belediyesi AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz Zigana Dağı encümenler
Haberler