Bu Kur'an; kendisiyle uyarılsınlar, Allah'ın ancak tek ilâh olduğunu bilsinler ve akıl sahipleri düşünüp öğüt alsınlar diye insanlara bir bildiridir. (İbrâhim 52)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltu ilçe Emniyet Müdü... Favori'den Oltu Taşı'n... Oltu Şefkat Eli Derneğ... TUDEM deneme sınavı il... İlçe okullarının büyük... Oltu'da 45 köyle bağla... Oltu tekrar beyaza bür... Narman Peribacaları'na... SBS 6 ve SBS 7'de Oltu... Oltu Anadolu Lisesi He... Bu adamın tam 24 parma... Oltu'da propagandaya d... Oltu Lisesi'nin gurur ... Dikkat, kahve molası s... Oltu'ya Doğalgaz Geliyor! Erzurum İl Özel İdares... Oltu'da kaldırım ve yo... Oltulular Derneği'nden... Ölüm Hüseyin amcaya ca... Oltulu Bayanlardan Sev... Ergenekon-CHP-Odatv Fikirde Asabiyet Dirisine eziyet ettin,... Hesaplaşma Sözün Faizi Kitabın Feryadı Örnek Peygamberimizi doğru a... Nurcular ve Erbakan 19 Aralık'ın yargısız ... Hangi dil kadar nasıl ... Siyaset ve yasa YGS üzerinden oynanan ... Başbuğ, Uludere ve şef... İyi haberler Kur'an'da "Hayır" sesl... İslamı yaşarken yaptığ... Banka Faizi ve Kar Pay... Allah'ın Üzerimizdeki ... Ahhh, ahhhh Nar suyundaki mucize Belediye Başkanı Adayl... Çin'de geçen ibret ver... Kullanıcı Sözleşmesi Kralın Sonu... Bağa Bak Üzüm Olsun, Y... Hani benım çocukluğum ... Dünyanın en uzun tırna... Samsung Note 3'ün Paza... Hz. Ömer'in, Valiyi sa... 'Aklı korumanın' ve ze... Empati Nedir? Sıradan Aero'yu bir ya... Verimli çalışmanızı sa... Moraliniz mi bozuk? Ağız kokusunu önlemeni... Dutlulu Mevlüt Hocamız... Bir Rüyanın Ardından G... 40 Yaş Erkeği Gidenlerin Ardından...
Etiketler
Kato Dersim Cudi Hakkâri Gabar Şırnak Siirt Oltu Ülkü Ocakları aşure ziyafet Gökçedere Köyü deresi dondu yardım kampanyası bağış Olur ilçesi Somali ilçe müftülüğü göğüs düğme cemiyet delam otobüs muhafazakar Ramazan şort haber malum medya voleybolcu kız Ysin Haşimoğlu sbs şampiyonları sınıf Oltu Şehitler YİBO Recep Tayyip Erdoğan demokrat başbakan AKP federasyon Çamlıbel Köyü emekli imam Nazmi Aydın vefat etti yenilgi Erzurum Erzurumspor Oltuspor amatör küme 25 Mart
Haberler