De ki: 'Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler.' (İsrâ 88)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Hüner, Oltu Taşı Borsa... Hayvanseverden örnek d... Kaymakam Çobanoğlu, Gö... Yine dikkatsizlik, yin... 2. Derekapı Meşe Şenli... Yazdan Kalma Güneş Olt... Oltu Başarın Dershanes... Erzurum'un Kaleleri Ge... Oltu'nun Emniyeti Küçü... Bir avuç yeşil çay sağ... Narmanlılar da Kan Bağ... Oltu cezaevinde örnek ... Oltu Anadolu Lisesi, 2... Oltu'da kömür kokusu y... Artan Giderler Karşısı... Taşımalı Eğitimden SBS... İl Geneli Satranç Müsa... Oltu'da Vişne Ağacı Çi... Zirveye Bir Adım Kaldı... Doç.Dr. Halit Ertuğrul... AKP tek başına iktidar... Orantısız saçmalık Kaddafi ve ödül Özgürlük, dindara küfü... Sizde hiç utanma yok mu Sabun Peygamberimiz hayatınd... Partilerin seçim hesap... Adalet Bakanı, Ahmet H... Kendi ellerimizle cehe... Kur'anın Evrensel Oluş... Yeter Be! Okul öncesi eğitim dil... Hazro Skandalı'nı unut... Genelkurmay başkanına... Kadınların makyaj sırrı Medya ve madalya Kullukta Markalaşmak Kutsi Hadis Gerçekleri Uludere'de ne oldu? Korsan Cd lerdeki İlgi... Yaşlandıkça daha mutlu... Eski hatıralar nasıl c... Vatandaş "Türk Osman" MEB, 2 yönetmeliği yür... Çok Hızlı Okumanın Özü Patates Bahçesi Erkekler neden kravat ... Hakkın Yerini Batıl Al... Danıştay, reçete başın... Youtube'den video/müzi... Su konusunda doğru bil... İnsanın yedi hali Erkeklerden istemenin ... Uzun ömürlü laptop içi... Bir sabit disk nasıl y... Kur'an ı Rehber Almayınca Sakalın estetik enerjisi Bir Defa Geç Gelince Kadınlar film izlerken...
Etiketler
tedavi sağlık su uzman hasta böbrek taşı Anti-militaristler Orgeneral Işık Koşaner Ergenekon Eski Genelkurmay Başkanı Balyoz sorun çözüm arıcılık tartışma yayın balığı Pasinler Aras Nehri balıkçılar Bağbaşı Tortum HES Serdarlı Ödük Vadisi Pehlivanlı Samanyolu TV ABD Afrika Somali insani yardım sadaka fitre baba İslam âlemi hayır anne davet zekat öğrenci okul müdürü sözleşme veli işbirliği öğretmen MEB Oltu İMKB YİBO Nurullah Aktaş Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Mustafa Arslan barbar milli gelir kanlı saldırı The Economist Türkiye
Haberler