Onlara 'yeryüzünde fitne ve fesat çıkarmayın' denildiğinde, 'Biz ancak islah edicileriz' derler. İyi bilin ki, onlar ortalığı bozanların ta kendileridir. (Bakara 11-12)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Olur'da Aç Kalan Kurtl... 60'ında Kur'an Okumayı... Oltu'da İzciler Çevre ... Polis Amca Kütüphanesi... Oltu'da bayram havası Oltu Fen Lisesi'nin Yu... Oltu Kaymakamı Gürkan ... Pasinler'de Bayan Öğre... İlçe Müftülüğü'nden ön... İslam Medeniyetinin 10... Taekwondo Kursu Kuşak ... SBS'de bölge birincisi... Tortum'da Kur'an Ziyaf... Erzurumlu Halk Ozanlar... Çerçiciler Modern Yaşa... Oltu'da düşman işgalin... Oltu Belediye Başkanı ... Oltulu çiftçiler Bursa... Emekli Kd. Başçavuş Ha... Ak Parti Olur İlçe Teş... Gitti Gidiyor Bu Gençlik! Kur'andaki Namaz Yanlış duruş Sakın Şüphelenmeyin Sonuç, sürpriz olmadı!.. Korku Ergenlik Ateist ve Tanrı İki dil Kürdistan'a hoş geldiniz Fatih Altaylı'ya yeni ... Tesadüfen Bulunan İcatlar Kölelik ve İslamiyet Artık kolay maç yok MHP'yi baraj altından ... Yaşa Göre Hareketsel G... Sesini kaybeden Şef Vasiyet Peygamber eşleri ve ço... Yaşlı Kızılderili Baş ağrısının 10 nedeni! 10 adımda bebek gibi uyku Forumda konuyu düzenle... MEB, liselere temizlik... inTouch 2 Tanıtımı Yap... Herkesin Hırsız Olduğu... Tek Hece Penaltı Kaçırmanın Sır... Oltu İslâm Şûra Hükümeti Bir Dilbilgisi Sorusu Görev dürüstlükten öne... Millî eğitim müdürleri... Onarılamaz Anılar Benim memleketim bir t... Ergenlerdeki dalgınlığ... İnterneti kim buldu? Kadınların ince zekası Anne babaların en çok ... Allah ilmini ne zaman ... Kralın Sonu...
Etiketler
Gökçedere Köyü deresi dondu öğrenci kıyafeti Anadolu Lisesi Yusuf Ziya Bey emekli öğretmen Ali Aksu Emekli Başçavuş İbrahim Aksu Atatürk Caddesi Atatürk anıtı Oltu Emniyet Müdürlüğü teröre tepki yürüyüşü Oltu Kalesi Oltulu öğrenciler Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürü Erzurum İmam Hatip Lisesi Mustafa Arslan Ömer Dinçer Oltu İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanı yedi sivil ordu Kürtler savaş PKK Ahmet Altan barış kontür ihbar telefon dolandırıcı emniyet final süper kupa oynama Narman Murtaza Gökçe Oltu Belediyesi fırıncı esnafı Alabalık Köyü sanayileşme sektör dünya demircilik mesleği demir-çelik
Haberler