Biz Kur'an'dan, mü'minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur'an, ancak zararını artırır. (İsrâ 82)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Oltulu bayanlar, hafta... Tortum'da Yüzen İki Ad... Polisler çocuklara çik... İstiklal Marşının Kabu... Hava muhalefetine rağm... Hünerli Eller Projesi ... Oltu Başarın Dershanes... Oltu Çayı'ndan Belediy... Oltu Çayı'ndaki çöpler... Oltu Din Görevlileri D... Gırgırına Kankalar'dan... Ağıla Giren Kurtlar Ko... Dikkat! Yağışlar Neden... Liseli gençlerden örne... Polislerden anasınıfı ... HSYK Yaz Kararnamesi İ... Sabit telefon olmadan ... Fedakar eş kaldırımda ... Halk Eğitim Merkezi'ni... Oltu Aile toplum Sağlı... Topkapı Doğudaki vatandaşın dü... Kıyamet bizlere o kada... Dua Etmek İslam'da kadını anladı... Prof Kime Denir? Adalet Nahl ve Ankebut 43. ay... Yüksekova Modeli mi? Ümmi Peygamberin okur ... Askerlik ve Yunanistan Anayasa ve hamburger Ev hapsi Elde var virgül Ben 'Hayır' Diyeceğim Ana muhalefet lideri m... Tanıştırayım: O başört... Bağımsız denilen medya... Furkan 27 ve 28. ayetl... Her şey tekaütlük için Kadın ve erkek, kedi i... Satrançta Hamlelerin Y... Alçaklarla savaşmak ye... Oyunlar günah keçisi oldu Cep telefonu pillerini... "Deniz ortadan ikiye a... Susmak ve öğrenmek TV izleyen çocuk, çocu... Penatlıyı 90'a atmanın... Bu adam benim babam Öğretmen maaşına sınav... "Müslüman'a Haram" Çeş... Çikolata yorgunluğa iy... Sql Kullanan Sitelerde... Türkçeye girmeye aday ... Kızlar tuvaletinde ayn... Reklâm Yazarı Şair Has... Karı-koca dialogları Süper insan 20 yıl içi... Araçta yakıt tasarrufu...
Etiketler
Zigana Dağı encümenler Narman Belediyesi AK Parti Erzurum Milletvekili Adnan Yılmaz Esnaf sivri zekâlı market vali Ekşi sözlük kaymakam Brezilyalı çoban otlatma çarpma öldü yıldırım hayvan Erzurum Milletvekili gezi AK Parti Şenkaya Adnan Yılmaz inceleme Anadolu Öğretmen Oltu Lisesi Oltu T Tipi İMKB YİBO kulaklık cep telefonu stand-by İlköğretim öğrencileri köylüler dayanışma karaman ırkı yardımlaşma koyun sığır Oltu SYDV Pehlivanlı Beldesi hidroelektrik santrali kadın Tortumlu HES namaz teravih Peygamber Efendimiz Âlemlerin Sultanı dua atama yöre eğitim yöneticilik sonuçlar kurum
Haberler