Öyle bir günden sakının ki, o gün hiç kimse bir başkası adına bir şey ödeyemez. Hiçbir kimseden herhangi bir şefaat kabul olunmaz, fidye alınmaz. Onlara yardım da edilmez. (Bakara 48)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Okul birincisi Halime'... Narman'da Okul Müdürle... Kırdağ Lavaş Tandırı ü... "Evlilerle ilişki yaşa... Oltu Devlet Hastanesi'... Ak Parti Oltu Teşkilat... Teşvikli Yatırımlarda ... Gökçedere İ.O. Tenis T... Ravza Kitap-Kırtasiye ... Oltu Cumhuriyet Başsav... 6 Milyon Lira ile Eğit... Taşlıköy Karpuzu Yok S... Geleneksel Aksu Şenlik... Öğretmen Abubekir Akbu... Oltu 25 Mart Beldespor... Oltu İlçe Spor Müdürlü... Otomobilin Ezdiği Köpe... Kedi ve köpeklerin kıs... Erzurum 2. Amatör Küme... Umutlar, Dikilen Fidan... Kıssadan Hisse Alalım.... Böyle Nereye Kadar?.. Hani tecrübesiz askerl... Aşil ve iki ölü 'Sorun Apo'da değil bi... Onlar Kutsi Hadis Gerçekleri Oltu'ya veda... Güneydoğu'da askeri ve... İletişimi Engelleyen F... Suçluyum Işık ve devlet Dersim, Alevistan, Zaz... İmza ve ordu Umut ve ciddiyet Kadının evlenme yaşı K... Kur'anın kadına verdiğ... Namaz, gaflet perdesin... Yağmuru önceden bilmen... Hakkâri saldırısını ki... Bin yıllık tartışmaya ... İnterneti Türkler Buls... Office 2010 SP1 yayınl... On altın öğüt Bu soruyu çözmek için ... Windows'a bedava ilaç;... Adım Mehmetçik, Soyadı... Hazır Kandil Mesajları İnterneti kim buldu? Sınıf öğretmenlerinin ... Kahve kadın ve erkeği ... Pilot İngilizcesi için... Dünya'nın en ilginç bi... Kalp Krizi Esnasında İ... Memur kızına boşandığı... Erkek kısa devre yapıyor Okullara kadın müdür y... Bayan bilgisayar kulla... Ünlükaya Köyü Köylü de kentli de kar...
Etiketler
Uzunoluk piknik Ömer Soylu Soner Babacan 1990 mezunları Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi Nuri Alkan Oltu Halk Pazarı Oltulular Halk Eğitim Merkezi savaş barış cennet cehennem federasyon hafızlık Oltu Ayşeana Kız Kur'an kursu öğrenciler Sağlık Meslek Lisesi icazet Oltu İlçe Müftülüğü Gırgırına Kankalar gösteri Tiyatro Tortum Belediyesi sünnet şöleni geleneksel Artvin Çoruh Nehri Deriner Barajı sağlık Erzurum bütçe gideri eğitim harcama Kış turizmi Türk Telekom sms Müşteri İlişkileri arıza kayıt Haktan Kılıç mobil operatörler, hukuk HSYK Kandil Genelkurmay siyaset itirafçı savcı PKK
Haberler