Biz Kur'an'dan, mü'minler için şifa ve rahmet olacak şeyler indiriyoruz. Zalimlerin ise Kur'an, ancak zararını artırır. (İsrâ 82)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Narman'da büyükbaş hay... Kız öğrencilerin yemek... Öğretmen, dünyalarına ... 1957 yılında 13 millet... Hemşerimiz Dursun Şahi... Anzavbağları Köprü İha... Erkek Gibi Yaşadı, Kad... Halk Ozanı Mustafa Ayd... Narmanda Talihsiz Kaza... Narman'da 150 öğrenciy... Ezan Okuma Yarışması B... Geleneksel Kırdağ Şenl... Ağaçtan Düşen Bir Kişi... Gökçedere İlköğretim O... Oltu'da 2 kilo eroin e... Oltu'da Aile Hekimliği... 25 Yıllık Müdürün Vedası Oltulu Öğrenciler Eser... Tortum'da Kurt Saldırı... Favori'den Oltu Taşı'n... Cumhuriyetin '33' sırrı Fareler ve kaptanlar Havalimanında çıplak a... Akıllı bir Müslümanın ... Yaşayarak Öğrenmek CHP İşadamının İbretlik Anısı Boşanma "Ülke elden gidiyordu" Dava Bu mantaliteyle zor... Sık Yapılan Hatalar Anti-militaristler Kıyamet bizlere o kada... İbretlik bir kıssadan ... 'Mayına altı şehit' ha... CHP Yazık bu çocuklara Karalayıcı Söz 12 Haziran'a giderken Uzun pil ömrü için bun... Oltu'da ev kiraları... Polisler de eğlendirir... Devlet Memurlarının Şi... Hasta Yakını Başarılı memura para ö... Atatürk'ten okkalı cevap Böyle aşk görülmemiştir 2012'de yaşanabilecek ... Öğretmen Liselerinin K... Küçük Kusur Elektrikli battaniyede... Bilgisayarınızın Uzun ... Temsili demokrasi mi, ... Gelin Kulağına Küpe... Güçlü Bir İman İçin Ne... Rahmetli babam mı kurdu? Evliliğin 7 düşmanı Ordu yıpranmak istemiy... Dört ders
Etiketler
e-mail hard-disk sanal alem download Rabb Allah Rahmi Koç takla attı Dutlu Köyü Oltu yakınlarında otomobil Recep Aslan dolu sel sanayi bölgesi yağmur ceviz Yasin Haşimoğlu İ.O. Özdere Köyü Oltu Yücel Yıldırım Haluk Gümüştabak Rab Suudi Arabistan Allah Kur'an İslam Müslim Peygamber Buhari Haluk Gümüştabak CHP Bengi Yıldız DTK BDP KACK Neşe Düzel AKP özerlik MHP Kürdistan maç 25 Mart komşu hükmen galip Oltu Şehir Stadı Ömer Dinçer Oltu İmam Hatip Lisesi Erzurum İmam Hatip Lisesi Milli Eğitim Bakanı Mustafa Arslan Oltu İlçe Milli Eğitim Müdürü yatırımcı Tortum Şelalesi Tortum Gölü tabiat harikası
Haberler