Şöyle yakar: 'Rabbim! Affet, merhamet et! Sen merhametlilerin en hayırlısısın!' (Mü'minun 118)

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Dr. Cengiz Yavilioğlu Oltu'da...

Erzurum Milletvekili Sayın Dr. Cengiz Yavilioğlu ilçe teşiklatının iftar daveti üzerine Oltu'ya geldi.

İftar yemeğinden önce dost ziyareti yapan Sayın Yavilioğlu'na ilçe hakkında bilgi verildi. Halkın hükumete ve yerel yönetime desteği, ilçenin sorunları, hızlı yapılaşma, içme suyu projesi, TOKİ'nin olmayışı, Oltu'nun dünü bugünü ve geleceğine dair perspektifler örneklerle sunuldu.

İftar yemeğinde partililerle beraber olan Sayın Vekil Yavilioğlu, yemekten hemen sonra tekrar Oltulu akil adamlar grubu ile bir araya gelerek iftardan önce yarım kalan konular hakkında bilgi almaya devam etti. Oldukça verimli geçen görüşmeler geç saatlere kadar sürdü.

Milletvekili Dr. Cengiz Yavilioğlu, ilçeden ayrılmadan önce  kıraathaneleri ziyaret ederek Oltuluların hal ve hatırlarını sordu, dertlerini dinledi.

Oltulularla birlikte çay içip sohbet eden Dr. Yavilioğlu geç saatlerde Oltu'dan ayrıldı. 

Yorumlar
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Benzer Haberler
Bulutlar
Fedakar eş kaldırımda ... Erzurum'un Altın Çocuk... İşte Anneler Gününün H... Oltu Anadolu Lisesi Ne... Oltu'da kene paniği Oltu'daki Merkezi Sına... Ayakkabı Tamircilerini... Oltu'da Women Takı Ser... Olur'da teknik arıcılı... İki Okulumuz Sigara Ku... İki Haftalık Gelin ve ... Taekwondo yaz kursu de... Erzurum'da Özel okulla... Oltu Anadolu Lisesi Öğ... Ak Parti Narman İlçe B... 25 Mart Oltuspor'un Yü... Aksukapı'da Trafik Kaz... Oltulu Nakliyecilerden... Oltu'da Öğrencilere Ba... Zaman, 25 Mart Oltuspo... Zeytin yaprağının muci... Allah Bollukla ve Darl... Vatan nedir tam olarak Çocuklar İletişimi Engelleyen F... Siyasi Pozisyon Eğitimde kürtçenin kul... Babalık bazı özel nite... Atatürk ün Vasiyetini ... Anayasa ve hamburger Allah'a Tanrı ya da İl... Altı ay Vatan haini olmak Avcı ve Ergenekon Derin devlet ilmik ilm... Allahın elçisine verdi... Farkında olmadan yaptı... Yedikçe zayıflatan bes... İnancımızı Lütfen Kur'... Başbakana bir 'uyanığı... Ne İş Olsa Yaparım Abi! Forum altına online üy... Nokia'nın Yeni Cep Tel... Loco'yu tamamlayabilir... Okuldan sıfırcı öğrenc... Erdem 1 Yaşında En çok söylenen yalanlar Çocuklarınızı kış sonu... Ayrılın Ayrılabilirseniz Yeni Müdür ve Müdür Ya... Başarılı memura para ö... Phoenix ile Nokia tele... Nikahsız ilişkiler huz... "Mürüvetini Görmeden İ... Selamlaşma Her gününüz bayram olsun İftarınızı hurma ve su... Dersimiz Önyargı Unutulmazım...
Etiketler
Oltu vefat etti Şehitler Mahallesi Zabit Taşkın İbrahim Ekinci diş çürükleri sülük tedavi Karabekir İlköğretim Okulu Cumhuriyet İlköğretim Okulu Güney İnşaa Oltu Baki Yıldırım Özdere Köyü Emrah Yıldırım Narman Ak Parti Hınıs Çat Pasinler Alver Beldesi Narman dünya ibadet hadis vatandaş Rabbimiz seccade tedavi hasta uzman sağlık böbrek taşı su Oltu Anadolu Lisesi Osman Taşcı bağlama kursu Bahçecik Köyü Köy Ziyaretleri ilçe başkanı Fuat Demir Oltu İlçe Teşkilatı Ak Parti Aşağı Çamlı Köyü
Haberler